Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktos w stanie mi powiedziec jaki adres powinienem podac w aplikacji ? W maju przyjechalem z rodzinka do USA na wizie turystycznej, wlasnie skladam przez adwokata dokumenty o zmiane statusu na F1. Czy w aplikacji powinienem podac adres PL czy USA ? Nie moglem znalezc odpowiedzi przez opcje szukaj :)

Nie ma znaczenia jaki adres podasz do korespondencji i tak nikt nic do Ciebie tam nie wyśle. Ważny jest natomiast kraj, który podajesz jako miejsce obecnej rezydencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Złożyłem już wniosek natomiast nie dopilnowałem jednej rzeczy. Zdjęcie zrobiłem u fotografa, zgodne z wymogami. Nie wiedziałem jednak o opcji photo toola i nie przyciąłem odpowiednio zdjęcia. Niestety głowa wystaje poza linie. Czy to może przekreślić i tak małe szanse wylosowania? Czy w takiej sprawie można próbować dzwonić do KCC? Czytałem w starym wątku o błędzie w wysłanym wniosku i ktoś wtedy dzwonił do Kentucky (jednak sam błąd nie dotyczył zdjęcia). Z góry dziękuję za pomoc.

Nie stresuj się - jeśli robiłeś zdjęcie u profesjonalisty/-tki, to powinien on/ona dysponować narzędziem do obróbki zdjęć do wiz USA, które samo przytnie zdjęcie oraz wycentruje Twoją głowę, jak również zadba o parametry techniczne zdjęcia. Nie dzwoń nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przepraszam z góry za moje pierwsze pytanie ( tym bardziej, że to mój pierwszy wpis na tym forum), a mianowice - białe lub szare tło to wymóg czy dobra rada ? Wiadomo, że nie przejdzie zdjęcie na zielonym, grafitowym czy czerwonym ale udało mi się zrobić fajne odpowiednie zdjęcie na ... jasno żółtym :) Dajcie proszę znać jak nie to jutro gonię do fotografa :) Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przepraszam z góry za moje pierwsze pytanie ( tym bardziej, że to mój pierwszy wpis na tym forum), a mianowice - białe lub szare tło to wymóg czy dobra rada ? Wiadomo, że nie przejdzie zdjęcie na zielonym, grafitowym czy czerwonym ale udało mi się zrobić fajne odpowiednie zdjęcie na ... jasno żółtym :) Dajcie proszę znać jak nie to jutro gonię do fotografa :) Dziękuję, pozdrawiam.

https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2018-Instructions-Translations/DV-2018-POLISH.pdf

str. 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...