Skocz do zawartości

Odmowa Wizy Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś byl artykuł ze np lecisz z regionu gdzie trochę osób zostaje do miejsca w którym jest trochę osób które zostały i masz juz górkę do pokonana

Napiszesz ze tak nie powinno być. Tak nie powinno a jest nawet w codziennym zyciu ze płacisz za kogoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie zupełnie tak jest ze możesz wpisać hotel chociaż lecisz do znajomego.

Po zachowaniu i odbiorze tez wyjdzie ze ściemniasz i podobnie wyjdziesz bez wizy.

To fajnych masz tych znajomych ze możesz tak liczyć np na spanie.

aha myslalem że wpiszę hotel a co będzie gdzie polecę to się okarze bo plany się mogą zmienić.... Myślalem że moge we wniosku wpisac hotel w Miami a poleciec np do los Angeles...No znajomych mam ok a z tego co się dowiedziałem ten mój znajomy ożenił się z Amerykanką która miala rodziców Niemców, ma obywatelstwo amerykanskie i niemieckie bo wiadomo jak się urodziła w Stanach to ma obywatelstwo, swietnie mówi po polsku a jej mąż dzięki temu że sie z nią ożenil tez ma obywatelstwo amerykanskie więc zadnych przekretów typu ze wyjechali nielegalnie i zostali nie było więc tym bardziej nie rozumiem czemu mi nie przyznali tej wizy... Z tego co czytam i dużo się dowiedziałem Stany to nie raj do mieszkania ze względu na te ubezpieczenia i trzeba miec jakąś dobrze płatna pracę....Ale do zwiedzania są fantastyczne... Ale przekonac do tego konsula nie jest latwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...