Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


ski-ola

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz nie miec zadnych problemow. Ale tez moga sie przyczepic, ze deklarowalas jedno a zrobilas drugie. Do tego moga podejrzewac cie o prace na czarno, bo skads srodki na utrzymanie musialas miec, itd. :P

w szczegolnosci jesli wroci bardzo szybko.

jesli bedzie latac na takie okresy co deklarowala....no problems....i to nawet przy krotkich odstepach czasowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zostaniesz na dłużej, to później musisz ich przekonać, że miałaś dobry powód (jeśli chodzi o utrzymanie przez ten czas, to powiedz, że rodzice przysyłali Ci pieniadze, jak tak mówiłam, kiedy przekonywałam urzędnika na granicy, ze 5-miesięczny pobyt u narzeczonego w Ohio nie oznacza, że bedę pracować, żeby się utrzymać, tylko pomoże mi on i moi rodzice - wpuścili mnie wtedy bez problemu). Najwazniejsza jest szczerość. I wcale nie jest tak, że jeśli im powiesz, że lecisz do chłopaka, to Cię cofną z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jeśli chodzi o utrzymanie przez ten czas, to powiedz, że rodzice przysyłali Ci pieniadze, jak tak mówiłam, kiedy przekonywałam urzędnika na granicy, ze 5-miesięczny pobyt u narzeczonego w Ohio nie oznacza, że bedę pracować, żeby się utrzymać, tylko pomoże mi on i moi rodzice - wpuścili mnie wtedy bez problemu).

A faktycznie pomagal Ci facet i rodzice ? Czy pracowalas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...