Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


Denis

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię czytać o potomkach i dzieciach ;)

Gorzej jak później te dzieci jak i potomkowie wybierają inne miejsce do życia

Sprawy życie sie zmieniają i ile np ludzi później wybiera Kanadę czy Nowa Zelandię

A co do swoich spostrzeżeń to ostatnio dowiedziałem się jak kto zagranicą ludzie innych zapraszają do swoich domów a teraz zobacz co jest w Twoim zyciu czy często ktoś Cie zaprasza

Takie to są Nasze te spostrzeżenia ;)

Skończyć szkole to skończysz gorzej z doświadczeniem i zamiłowaniem i tutaj zobacz swoje życie i postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Denis to zapytaj się ludzi starszych dlaczego są tacy smutni

Bo w dużej większości rodzice wkładają duzoo pracy dla dzieci czasami zapominając osobie i gdy później dziecko idzie swoją to pozostaje tzw nie smak

I teraz tak robię to dla dzieci i dla siebie :)

Wtedy później prawie wszystko fajnie trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,ja w domu jestem traktowany jako czarna owca i wyrzucany z domu na ulice, jest sztuczne zainteresowanie mną ale tak naprawdę to lepiej by było jakby mnie nie było,jakbym zniknął to nikt by za mną nie rozpaczał.Dlatego postanowiłem że chce wyjechać,wiadomo będzie mi może szkoda kilku rzeczy,no ale coś za coś.Nie będę wylewać tutaj swoich żalów bo na pewno nikogo to nie interesuje,dlatego chce się jak najwięcej dowiedzieć na temat wyjazdu,pobytu i pracy w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dobrym pomysłem jest wyjazd do Anglii i zobaczysz tam jak będzie.

Jesli podobnie będzie to pozostaje terapia przed dalszą podróżą abyś coś więcej skorzystal z życia

A teraz dowiedz się co jest w Anglii

Pamiętaj ze to co dziś znasz o USA np prawo wizowe po wyborach różnych może się zmienić

Teraz Anglie miej na uwadze. :)

I dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,ja w domu jestem traktowany jako czarna owca i wyrzucany z domu na ulice, jest sztuczne zainteresowanie mną ale tak naprawdę to lepiej by było jakby mnie nie było,jakbym zniknął to nikt by za mną nie rozpaczał.Dlatego postanowiłem że chce wyjechać,wiadomo będzie mi może szkoda kilku rzeczy,no ale coś za coś.Nie będę wylewać tutaj swoich żalów bo na pewno nikogo to nie interesuje,dlatego chce się jak najwięcej dowiedzieć na temat wyjazdu,pobytu i pracy w USA

Masz do wyboru dziesiatki fajnych miejsc do emigracji a wybierasz to gdzie emigrowac jest najtrudniej... Gdzie sens, gdzie logika. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...