Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


Denis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

OK. Posłużę sie przykładem mojego krewniaka z Londynu. Pracuje jako Truck Driver. Zarabia £800/tyg, BTW wiecej niż ja w tej całej Ameryce. I po co takiemu tu przejeżdżać i co?-zostać jako nielegalny? Bez sensu. A zalegalizować tu pobyt jak wiecie, jest prawie niemozliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? opłaca się jeszcze wyjeżdżać do Stanów ? Bo już rożnie słyszałem,że się opłaca a raz że się już nie opłaca w tych czasach

Wyjezdzac na 2 tygodnie turystycznie? Tak. To piękny kraj.

Wyjezdzac na resztę zycia legalnie? Tak, kazdy, nawet najlepszy czas w Europie zawsze był i dalej jest tylko sytuacją tymczasową. Jeśli myślisz długoterminowo o przyszłości swojej i swoich potomków 3 pokolenia na przód - tak, USA jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Wyjezdzac nielegalnie zeby tymczasowo popracowac - załosne i nieopłacalne. NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy te GC ? Jeżeli chodzi o zawód to ucze sie jako elektromechanik,ale czy skończę tą szkołę to ciężko powiedziec,z przyczyn rodzinnych domowych

Ok, jest piątek wieczór i ja się poddaję :) Ostatecznie mamy od tego Sly i innych moderatorów którzy mogą się tym zając, nie?.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...