Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


Denis

Rekomendowane odpowiedzi

Patrz na kogos kto moze legalnie pracowac... ekhem. I wszystko zalezy od pracodawcy. Wiadomo, ktos z doswiadczeniem zawsze bedzie milo widziany.

Serio, jak nie masz mozliwosci emigracji do USA, rozejrzyj sie po innych miejscach...

No i dlaczego ten temat jest ciagle w Off-Topic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No jak narazie nie mam możliwości emigracji do USA i myślę nad wyjazdem do UK,zarobić tam jakieś pieniądze a później do USA,doświadczenie mam jako mechanik samochodowy,w informatyce jestem ogarnięty,i mam zamiar robić sobie uprawnienie na wózek widłowy.

Czyli jeżeli mam jakieś doświadczenie i jeszcze na pewno jakieś zdobędą doświadczenie,to z pracą w USA nie powinno być problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz o pracy w Anglii

https://eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=102

To zależy jak się sprzedaż w Anglii

Jak będzie źle to w USA podobnie bo większa konkurencja i musisz być dobry.

A co to znaczy ze jesteś ogarnięty w informatyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W informatyce jestem ogarnięty w tym sensie że,potrafię składać sam komputer od podstaw,programować też potrafię i wiele innych rzeczy związanych z komputerami.

A mam plan taki,żeby wyjechac najpierw do UK i tam przez jakiś czas zarobic od 20 do 40 tysięcy złotych,później wrócić do Polski po to żeby sobie jakoś załatwić wizę do USA i rozmienic pieniądze na dolary i wyjechać do USA.

A mam pytanie gdyż słyszałem,że można wyjechać na wizie turystycznej a potem już w Stanach można poprosić żeby zmienili wize z turystycznej na pracowniczą,czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą wizą miałem na myśli że,pójdę do ambasady starać się o wizę pracowniczą,a jak nie to dalej sie będę o nią starać,no chyba ze bym wyjechał na wizie turystycznej ale z tego co wiem to to jest nieopłacalne,gdyż ponoć będzie się miało więcej stresu i nic sie nie będzie miec na stare lata.

A teraz mam pytanie o GC,czy to prawda że trzeba mieć średnie wykształcenie żeby móc wziąć udział w loteri karty i dostać GC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W informatyce jestem ogarnięty w tym sensie że,potrafię składać sam komputer od podstaw,programować też potrafię i wiele innych rzeczy związanych z komputerami.

A mam plan taki,żeby wyjechac najpierw do UK i tam przez jakiś czas zarobic od 20 do 40 tysięcy złotych,później wrócić do Polski po to żeby sobie jakoś załatwić wizę do USA i rozmienic pieniądze na dolary i wyjechać do USA.

A mam pytanie gdyż słyszałem,że można wyjechać na wizie turystycznej a potem już w Stanach można poprosić żeby zmienili wize z turystycznej na pracowniczą,czy to prawda ?

Masz strasznie naiwne pojęcie o możliwości otrzymania wizy i kompetentny brak umiejętności i wykształcenia który by Ci daj jakiekolwiek szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty akurat wiesz jakie ja mam umiejętności,fakt pojęcia o otrzymaniu wizy nie mam,a ty jak wyjeżdżałes to miałeś ogromne pojęcie o wyjeździe do Stanów ? Bo mi się wydaje że na pewno też nic nie wiedziałeś na ten temat,a teraz najprawdopodniej siedzisz w Stanach i grasz kogoś kto zjadł wszystkie rozumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą wizą miałem na myśli że,pójdę do ambasady starać się o wizę pracowniczą,

A teraz mam pytanie o GC,czy to prawda że trzeba mieć średnie wykształcenie żeby móc wziąć udział w loteri karty i dostać GC ?

Nie. Nie idziesz do ambasady starac sie o wize.... O wize pracownicza wystepuje pracodawca.

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...