Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


Denis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Denis, gdyby emigracja do USA byla taka latwa jak Ci sie wydaje, to juz dawno byloby tutaj tyle ludzi, ze zabrakloby powietrza. Tak jak Roelka napisala, po co pchac sie tam, gdzie emigracja jest taka ciezka? Poza tym, masz 19 lat, skup sie najpierw na tym, zeby skonczyc szkole, a nie juz wielkie pieniadze Ci w glowie. Taka rada od starszej kolezanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam wszystkim za cenne rady,będę się starać za pare lat jakoś wyjechać do Stanów ale najpierw do uk,a ogółem wyjechać chcę z przyczyn rodzinnych,bedzie mi może trochę szkoda szkołę zostawić,ale no jak nie mam gdzie indziej się podziac tak żeby skończyć szkołę to lipa,może się jeszcze mi w życiu poukłada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie ma specjalnie problemu z wyjazdem jeśli ma się status studenta, można przecież wyjechać w ramach work&travel. Nie wiem dlaczego takiej opcji nie brałeś pod uwagę. Ja byłam z BTC, bałam się że sobie nie poradzę, nie znałam za dobrze języka, ale wszyscy pomagali, fajna atmosfera była i w przyszłym roku też jadę, wcale nie jestem przekonana czy czy chciałabym tam mieszkać na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dominika Karwińska napisał:

Nie ma specjalnie problemu z wyjazdem jeśli ma się status studenta, można przecież wyjechać w ramach work&travel. Nie wiem dlaczego takiej opcji nie brałeś pod uwagę. 

 

Hm... bo nie jest studentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...