Skocz do zawartości

jak szukać


cee

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zainstalowałem sobie apke Google flight. W porównaniu z innymi "wyszukiwarkami" typu justflight, kayak itp, dość dobra. Wyszukuje tańsze połączenia. 

W sumie jest piątek, weekend, a znalazłem tańsze połączenie niż przez cały tydzień poszukiwań. 

Waw-phx-waw

12 may-29jun. $777 

Przez cały tydzień w granicach 900 dudków te same daty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam google flight. Co do pośredników typu kayak itp, to robię tak że na ich stronie sprawdzam jaki mają najtańszy lot, a potem ten sam lot sprawdzam już na stronie przewoźnika. W większości przypadków własnie na stronie przewoźnika było najtaniej. Pośrednicy służą mi tylko jako nakierowanie na najtańszy lot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎4‎/‎29‎/‎2017 o 06:13, cee napisał:

Magluje testowo jeden termin cały tydzień i dzisiaj, weekend, znalazłem najtańsze i najlepsze połączenie Waw-phx-waw z jedną przesiadką na lhr (1h10min i 5h 15 min) za $761.

 

To pomagluj przy okazji lot PDX - WAW lub WRO w terminie 4 sierpień 26 sierpień może być +/- 3-4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, andyopole napisał:

To pomagluj przy okazji lot PDX - WAW lub WRO w terminie 4 sierpień 26 sierpień może być +/- 3-4 dni.

Na dzień dzisiejszy pokazuje mi deczko poniżej $1200. Będę miał na uwadze i jak coś się mocno zmieni to nieomieszkam poinformować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...