Skocz do zawartości

DS 160


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sly6 napisał:

stawiam ze loteria wizowa

 

Zenek poczytaj dobrze forum i zobaczysz ze takie osoby jak Ty dostają wizę turystyczną a wysłali zgłoszenie do loterii

spoko mam nadzieję że dadzą póki co znalazłem sobie tu na forum jakis wzór ds160 i piszę sobie na brudno odpowiedzi... Bzdurą jest jak to tutaj jakaś z koleżanek pisała że to nie jest pracochłonne i zajmuje pół godziny... Same szkoły powypisywać, z datami od kiedy do kiedy , adrey szkół których nie pamiętam już...Musiałem przewertować wszystkie swoje dokumenty potem praca to samo, adresy, telefony , troche schodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
26 minut temu, sly6 napisał:

gdy pracujesz w jednym miejscu to szybko wpiszesz a do tego kobiety nie mają pewne pytan a mężczyźni maja.

 

no dokładnie te wszystkie pytania dotycza meżczyzn. U mnie akurat było trochę zmian z pracą więc muszę wpisać aż 3 pracodawców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lx13 napisał:

Starałeś sie o zielona kartę zeby sobie spokojnie "zwiedzac" USA bo z turystycznymi sa "problemy"? A co konkretnie chciałeś zwiedzac? Budowy, ogrody, garkuchnie?

nie bądz śmieszny tak Dollar Tree chciałem zwiedzić, wszystko za dolca jest....:P A tak na poważnie to co mało jest tam do zwiedzania? Jeśli chodzi o Florydę to Park Everglades, Zatoka Biscayne Bay gdzie się plywa statkiem i ogląda domy aktorów, rejs na Wyspy Bahama z Fort Lauderdale wymieniac mogę godzinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lx13 bardziej miał na myśli to że zielona karta nie służy do zwiedzania. Jak ktoś z nie korzysta turystycznie to zazwyczaj końcZy się na odebraniu karty. Widzisz, dlatego z turtyczna jest niektórym trudno. Oczywista chęć imigracji na stale może się nie podobać konsulowi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2017 o 13:01, Roelka napisał:

Lx13 bardziej miał na myśli to że zielona karta nie służy do zwiedzania. Jak ktoś z nie korzysta turystycznie to zazwyczaj końcZy się na odebraniu karty. Widzisz, dlatego z turtyczna jest niektórym trudno. Oczywista chęć imigracji na stale może się nie podobać konsulowi. :P

a Ty jesteś adwokatem Lx13? :PWiem do czego służy zielona karta ale między innymi będąc posiadaczem green card mogę sobie lecieć do Stanów bez spowiadania się na granicy i zwiedzać sobie ile chcę , wrócić do PL , polecieć znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zenek77 napisał:

a Ty jesteś adwokatem Lx13? :PWiem do czego służy zielona karta ale między innymi będąc posiadaczem green card mogę sobie lecieć do Stanów bez spowiadania się na granicy i zwiedzać sobie ile chcę , wrócić do PL , polecieć znowu

No nie do końca (a nawet nie od początku) takie jest przeznaczenie zielonej karty. Zwiedzanie na GC tez może skończyć się spowiedzią na granicy, bo zielona karta to nie wiza turystyczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Joanna30 napisał:

No nie do końca (a nawet nie od początku) takie jest przeznaczenie zielonej karty. Zwiedzanie na GC tez może skończyć się spowiedzią na granicy, bo zielona karta to nie wiza turystyczna ;)

to nie wiem juz sam mój cel składania zielonej karty był głównie żeby pojechać pozwiedzać, posiedzieć trochę ,wrócić itd.... Myśłałem że jest to lepszy sposób niz turystyczna która tak ciężko dostać... Pani Joanno da rade zdjąć bana, jestem grzeczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...