Skocz do zawartości

Karta sim, internet


Cegi92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
28 minut temu, BartekWSH napisał:

Dzięki za informację a orientujecie się czy operatorzy blokują  tethering czyli możliwość utworzenia punktu dostępu na inne urządzenia, w tym przypadku chodzi mi o ofertę z unlimited data ?

 

Przewaznie masz powiedziane czy i ile masz na tethering. Np. post-paid w T-mobile ma chyba 10GB. Jakby nie byl blokowany to by ludzie za grosze mieli internet zamiast kabla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dziś kupiłam kartę pre-paid w T-mobile - 45$ za nielimitowane połączenia i smsy i 4gb LTE, do tego opcja nielimitowanych połączeń i smsów na polskie numery za 15$. Mam swój telefon a jedyne dane jakie chcieli to moje imię. Włożyłam kartę i wszystko działa bez problemu od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kontrol napisał:

 i chyba na to się skuszę, będę 3 tygodnie na wakacjach w Californi i okolicach, więc przyda mi się internet choćby do słuchania muzyki w aucie i sprawdzania ciekawych miejsc na trasie. 

Ten nielimitowany internet jest chyba do jakiegoś limitu. Przynajmniej w post-paid. Przypuszczam, że jest coś małym druczkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat korzystam z tego planu http://www.lycamobile.us/en/29-international-cellphone-plan

tylko, że ja za niego płacę nadal $26 a teraz jest po $29

Rozmawiam sobie ile chcę z ludzmi w Polsce, w Niemczech i we Francji. Z Internetu korzysta się bez problemów. Jedyny problem to taki, że sms z Polski przychodzą mi w postaci krzaków i ślaczków do tej pory nie udało mi sie tego problemu rozwiązać :P Musiałam nauczyć ludzi z Polski, aby do mnie nie pisali smsów tylko dawali sygnał to oddzwaniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, KaeR napisał:

Ten nielimitowany internet jest chyba do jakiegoś limitu. Przynajmniej w post-paid. Przypuszczam, że jest coś małym druczkiem. 

Drobny druczek:

1. Hotspot limitowany do predkosci 3G (512kb/s). Do tego ruch generowany przez telefony i tablety ma priorytet wiec pewnie jest jeszcze wolniej.

2. Powyzej 30GB miesiecznie ograniczaja predkosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...