Skocz do zawartości

Wiza turystyczna a odmowa dla dalszej rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie, 

Jestesmy juz po rozmowie, wizy otrzymalismy. Krotko, milo i przyjemnie. Pytania standardowe: jaki cel, gdzie, do kogo, gdzie pracuje, co robie, na ile. Koniec pytan. Najwazniejsze to byc soba i mowic prawde.

Ale za to ja mam pytanie do Was :-) (moze glupie ale podobno takich pytan nie ma...)

Nie odebralismy jeszcze paszportow a ja mam tylko swoj nr paszportu z potwierdzenia umowienia na rozmowe a chcialam sprawdzic statusy przesylki. 

Nie mam nrow pozostalych paszportow bo wiadomo zostaly i zastanawialam gdzie znalezc te numery. No i wymyslilam sobie ze przeciez sa one na potwierdzeniu zlozenia ds. Czy jesli weszlam na strone, wybralam ambasade i wyswietlilam sobie nasze potwierdzenia zlozenia tych wnioskow ds 160 (wiecie opcja retrive confirmation....)  juz po wizycie w ambasadzie to moze byc jakis problem ze weszlam tam juz po wizycie? Nie drukowalam tych potwierdzen tylko wzielam sobie nry naszych paszportow. 

Moze przesadzam i sie doszkuje ale wole dopytac. 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Wychodzi na to ze na wnioski weszlam juz po wystawieniu wiz bo jak sprawdzilam statusy to okazalo sie ze paszporty juz opuscily ambasade. 

Wizy na 10 lat.

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i dobre slowo :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...