Skocz do zawartości

Rozmowa z konsulem/ Finanse


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie ! :) 

Mam szybkie pytanko które mnie nurtuje... Lada dzień zasiadam do wypełniania wniosku , umawiania wizyty. 

I teraz mam pewien problem bo czy muszę konsulowi okazać wyciąg z banku z sumą przeznaczoną na wyjazd do USA w celach turystycznych ? Musi o to zapytać czy nie musi jak to jest ?

Prawda jest taka że jeśli udało by mi się dostac wizę to chciałbym w maju wylecieć , na tą chwilę mam trochę złotych ale planuje po prostu w maju mieć całą sume . WYpłaty za marzec kwiecień, maj . Chce lecieć na 2-3 miesiące i chce zabrać ze sobą ok 10 tyś złoty. Jeśli konsul by się spytał o pieniadze to jak mu powiem ze odkładam do skarbonki z każdej wypłaty to przejdzie to czy od razu jestem spisany na straty ? Czy od razu lepiej mieć te 10 tyś na koncie i pokazać wyciąg z banku ? Dzieki z góry za odpowiedzi ! Pozdrawiam ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rozumiem. Lece do przyjaciela on mieszka w Trenton. Trzeba szczegółowo opowiadać o planach wycieczki ? Czy jeśli powiem że chciałbym zwiedzić NY, S.Wolnosci , Hale NY Knicks w NBA , Philadelphie to wystarczy ? W Polsce pracuje mam umowę o prace. Jestem kawalerem. A co do dokumentów to jeśli bd mniał je w teczce na rozmowie to może konsul spytać co tam mam ? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat interesuje się NBA naprawdę więc serio  chciałbym hale odwiedzić. W Philadelphii to chciałbym odwiedzić miejsce w którym Rocky wbiegał na góre bo sam trenowałem sporo boks :) Hale 76ers również bym odwiedził.  Jak mogę się jeszcze przygotować ? Wiadomo to jest loteria , ale chce się przygotować najlepiej jak się da. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jeśli o NBA itp to na pewno będę mówił prosto z serca bo to jest marzenie.. Jeśli bym poszedł na spotkanie w bluzie Miami Heat to nie będzie przegięcia ? Chodzi mi o to że nie wiem czy się ubrać normalnie jak na co dzień czy elegancko ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...