Jump to content

Rozmowa z konsulem/ Finanse


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie ! :) 

Mam szybkie pytanko które mnie nurtuje... Lada dzień zasiadam do wypełniania wniosku , umawiania wizyty. 

I teraz mam pewien problem bo czy muszę konsulowi okazać wyciąg z banku z sumą przeznaczoną na wyjazd do USA w celach turystycznych ? Musi o to zapytać czy nie musi jak to jest ?

Prawda jest taka że jeśli udało by mi się dostac wizę to chciałbym w maju wylecieć , na tą chwilę mam trochę złotych ale planuje po prostu w maju mieć całą sume . WYpłaty za marzec kwiecień, maj . Chce lecieć na 2-3 miesiące i chce zabrać ze sobą ok 10 tyś złoty. Jeśli konsul by się spytał o pieniadze to jak mu powiem ze odkładam do skarbonki z każdej wypłaty to przejdzie to czy od razu jestem spisany na straty ? Czy od razu lepiej mieć te 10 tyś na koncie i pokazać wyciąg z banku ? Dzieki z góry za odpowiedzi ! Pozdrawiam ! 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Rozumiem. Lece do przyjaciela on mieszka w Trenton. Trzeba szczegółowo opowiadać o planach wycieczki ? Czy jeśli powiem że chciałbym zwiedzić NY, S.Wolnosci , Hale NY Knicks w NBA , Philadelphie to wystarczy ? W Polsce pracuje mam umowę o prace. Jestem kawalerem. A co do dokumentów to jeśli bd mniał je w teczce na rozmowie to może konsul spytać co tam mam ? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam ! :)

Link to comment
Share on other sites

Akurat interesuje się NBA naprawdę więc serio  chciałbym hale odwiedzić. W Philadelphii to chciałbym odwiedzić miejsce w którym Rocky wbiegał na góre bo sam trenowałem sporo boks :) Hale 76ers również bym odwiedził.  Jak mogę się jeszcze przygotować ? Wiadomo to jest loteria , ale chce się przygotować najlepiej jak się da. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To włóż serce kiedy to będziesz mówić. Bo czasami takie szczegóły sa lepsze niż np Statua Wolności.

 

znam przypadek ze rozmowa byla o wędkarstwie i rybach i bylo ok z wizą bo widać bylo po co ktoś leci.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem. Jeśli o NBA itp to na pewno będę mówił prosto z serca bo to jest marzenie.. Jeśli bym poszedł na spotkanie w bluzie Miami Heat to nie będzie przegięcia ? Chodzi mi o to że nie wiem czy się ubrać normalnie jak na co dzień czy elegancko ? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...