Skocz do zawartości

Rozmowa z konsulem/ Finanse


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, krakus28 napisał:

nie jest, ale skoro jesteś zainteresowany, to może napisz coś do mordzia1989 a może się "dogadacie" .... ;)

A dzięki za troskę. Ja gram jednak dla przeciwnej drużyny ale nie mam nic przeciwko waszej opcji. Jednak nie to forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słuchajcie mam jeszcze jedną niewiadomą odnośnie paszportu. Mam aktualny paszport ale nie mogę znalezc poprzedniego starego czy bez problemu wejdę do ambasady ?? Bo z tego co czytam trzeba mieć i poprzednie a za cholerę nie mogę go znalezc...:/ Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich. Miałem wczoraj rozmowe z konsulem i niestety dostałem odmowe.... Przyznam szczerze ze spodziewałem się ze się uda.. 

Trafiłem chyba na najgorszego konsula tego dnia ... ( długo maglował ludzi ) Moja rozmowa wyglądała jaki cel podrózy: turystyczny

do kogo jadę : do przyjaciela

ile przyjaciel przebywa w usa : jest obywatelem ameryki nie widzieliśmy się 3 lata 

i tu chyba nastąpił mój błąd bo we wniosku trzeba było podać gdzie się było w przeciagu ostatnich 5 lat za granicą a ja byłem w Holandii prawie 2 lata mam teraz prace na czas nie okreslony w Polsce ale ostatnie prace na umowe miałem w Holandii i to wpisałem we wniosku ... Czy zrobiłem błąd ? Konsul zapytał co robiłem w Holandii odpowiedziałem ze pracowałem i po tym cała rozmowa się zjebała... powiedział nie wierze że jedzie Pan w celach turystycznych przepraszam... i teraz moje pytanie czy jest sens żebym starał się 2gi raz ? Czy już  jestem na straconej pozycji ? Czy lepiej by było zebym we wniosku to ukrył ? Co teraz robić ? Dziekuje z góry za podpowiedzi Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest odczekac kilka miesiecy. Jak pojdziesz teraz na kolejna rozmowe to zapewne znowu bedzie odmowa - nawet jak we wniosku wpiszesz co innego to konsul ma wglad w twoj poprzedni wniosek i wyniki rozmowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...