Skocz do zawartości

Rozmowa z konsulem/ Finanse


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 minuty temu, pelasia napisał:

Uwazaj, niektórych rzeczy nie da sie od-widzieć :lol::lol::lol:

Co do starszych, decyzje o zdjęciu koszulki podejmowałbym na miejscu. Oczywiście wize przydzielalbym niezależnie od u-widzianego stanu...

Echhh, rozmarzyłem się. Co się robi żeby zostać konsulem?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ilon napisał:

Czekaj chwilke, Andy zaraz ten przedzial wagowy napisze. Az ciekawa jestem czy bede sie musiala na niego obrazic ;>

ilonko, Ty masz zawsze u mnie fory ze względu na wzgląd na umiejętność upieczenia sernika co nie jest tak powszechne u młodego pokolenia. Mamie dziekowac czy Babci za dobre wychowanie?

A jak waga powyżej sredniej to biuścik taki.... cieplutki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andyopole napisał:

A jak waga powyżej sredniej to biuścik taki.... cieplutki....

Gorzej jak ten biuścik na przodzie wielkości takiej samej jak wałeczki na tyle :lol: No jesli o temperaturze rozmawiamy to rzeczywiście, takim ludziom to zawsze cieplutko ha ha ha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andyopole napisał:

ilonko, Ty masz zawsze u mnie fory ze względu na wzgląd na umiejętność upieczenia sernika co nie jest tak powszechne u młodego pokolenia. Mamie dziekowac czy Babci za dobre wychowanie?

Nauczylam sie, bo moja mama przez jakis czas nie miala jakos dobrej energii do pieczenia ciast. Co nie zrobila to zakalec, jak tylko pojawiala sie w kuchni to ciasto opadalo. Wiec musialam sie nauczyc. Poza tym lubie ludziom osladzac zycie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...