Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dwa lata temu zaczęłam przygodę z podróżami, chciałam zacząć od stanów ale nie dostałam wizy, mam tam ciocie i chciałam do niej lecieć (ma zielona kartę i możliwe ze miała wcześniejsze problemy z jej dostaniem). Wyjazd miał sposorowac moj tata, byłam studentka. Przez te dwa lata dużo podróżowałam. Nadal jestem studentka. Pracuje na umówię zlecenie i sama opłacam moje podróże. Ponownie chce sie ubiegać o wizę do stanów. Chce tam lecieć ze znajomym, tez podróżnikiem, nic nas nie łączy. On ma juz wizę. Czy we wniosku wpisywać ze mam tam ciocie? Czy mogę to pominąć, czy nie bedzie to kłamstwem ze wcześniej to wpisałam. Nie mam z nią od 2 lat kontaktu i nie jestem pewna czy mieszka tam na stałe i gdzie dokładnie, wiem ze często bywa w Polsce. Wolałabym nie wspominać o tym w ogóle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają w systemie po co leciałaś i do kogo i teraz mozesz wspomnieć ze juz z Ciocią nie utrzymujesz kontaktu tylko jak kto będzie odebrane to inna sprawa. Odpowiadasz na pytania bo faktycznie jest pytanie o dalszą rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy jechałaś do niej - więc podałas ją we wniosku. Z tego co pamiętam, to pytania są tylko o rodzine najbliższą (ojciec, matka, brat, siostra, dzieci). Jakbym chciała wpisywać wszystkie ciocie, wujków, kuzynów, to by mi miejsca we wniosku nie starczyło :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dokładnie mi chodzi o to pytanie. Co w nim zaznaczyć? Lepiej ze tak czy pominąć ze nie? Czy konsul ma wgląd w historie przyjazdów osób które wpisywałam we wniosku? Czy moze sprawdzic czy ciocia faktycznie tam przebywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...