Skocz do zawartości

loteria wizowa


Max94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam kilka pytań odnośnie wizy emigracyjnej do usa tz. green card.  Ze strony loteria-wizowa.pl dowiedziałem się że trzeba mieć ukończoną szkołę średnią i nie mozna być karanym przez ostatnie kilka lat i tu by było wszystko ok tylko nie mam wykształcenia średniego tylko zasadnicze i teraz tak gdybym się zapisał do liceum dla dorosłych typu wieczorowego 2 letniego i po ukończeniu szkoły bym otrzymał świadectwo ukończenia szkoły średniej ale bez matury to czy bym miał szanse na wzięcie udziału w takiej loteri wizowej. proszę o odpowiedzi ponieważ w moim mieście podania trzeba składać do końca marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ilość lat nauki jest ważne nie znalazłem na ten temat informacji ale jak kolega ciekawy jest to powiem żadna tajemnica. Ja już uczyłem się nowym system bo jestem z rocznika 94 więć jak by nie patrzeć to mam 12 lat nauki za sobą + dojdą te 2 lata liceum. Co do kolegi wyżej powiem tak nie każda ustawa zaraz przechodzi tak jak by oni chcieli więc ja narazie nie brał bym tego aż tak do siebie dobiero jak będzie podane oficjalnie do wiadomości publicznej to wtedy będzie trzeba zacząć się martwić bo narazie to są jego pomysły a nie całej partii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...