Skocz do zawartości

Możliwości wyjazdu na stałe - zawody poszukiwane


honeymoonbabe

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, KrysiaK napisał:

Ja jestem programistą. Po co wyjeżdżać z Polski?

1. smog

2. politycy

3. self-entitled drivers, piraci drogowi, wariaci na ścigaczach, parkowanie na chodnikach, ekrany akustyczne, bieda-autostrady w miastach,

4. złodziejstwo i bigoteria,

i wiele innych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrysiaK napisał:

Praca dla programistów jest prawie wszędzie, a czemu by nie spróbować zacząć żyć gdzieś indziej, niż w Polsce? :D Do wyjazdu przede wszystkim przekonuje nas wizja spokojniejszego życia, lepszej pogody (jestem ciepłolubna :D), innej mentalności i stylu życia... mogłabym tak wymieniać i wymieniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, honeymoonbabe napisał:

Praca dla programistów jest prawie wszędzie, a czemu by nie spróbować zacząć żyć gdzieś indziej, niż w Polsce? :D Do wyjazdu przede wszystkim przekonuje nas wizja spokojniejszego życia, lepszej pogody (jestem ciepłolubna :D), innej mentalności i stylu życia... mogłabym tak wymieniać i wymieniać ;)

Dokładnie tego chciałam dla nas jak decydowaliśmy się na przeprowadzkę do USA, ale uprzedzam, że poziom życia przynajmniej na jakiś czas się obniża szczególnie jeżeli w Polsce nie musieliście wynajmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/12/2017 o 07:57, honeymoonbabe napisał:

Praca dla programistów jest prawie wszędzie, a czemu by nie spróbować zacząć żyć gdzieś indziej, niż w Polsce? :D Do wyjazdu przede wszystkim przekonuje nas wizja spokojniejszego życia, lepszej pogody (jestem ciepłolubna :D), innej mentalności i stylu życia... mogłabym tak wymieniać i wymieniać ;)

Eee tam do diabla z Australia, staraj sie o wyjazd do USA, lubisz cieplo to do Kaliforni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Robert7 napisał:

A roztropnych ludzikow glosy... ze po co, a na co to ciebie tam pcha, odpowiedz to lokomotywa wewnatrz mnie tak pcha

Właśnie - dobrze powiedziane... Mnie też pcha, ale okaże się za 2 tyg. czy LOS (na loterii) jedzie tym samym torem i w tym samym kierunku co lokomotywa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...