Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kyyyx napisał:

My mieliśmy normalnie rozmowę po polsku z Panią Konsul. Pytania:

1. Jak długo znamy się z mężem?

2. Czy byliśmy wcześniej w Stanach?

3. Czy bylismy w Rosji?

Pozdrawiam

 

Gratuluję ! 
 

Sama zaczęła rozmowę po polsku ?, czy może spytała się i wybraliście polski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, Sparrow napisał:

Gratuluję ! 
 

Sama zaczęła rozmowę po polsku ?, czy może spytała się i wybraliście polski ?

@Sparrow Podchodząc do okienka powiedzieliśmy "dzień dobry". Nie zadała pytania w jakim języku chcemy rozmawiać. Podejrzewam, że gdybym powiedziała "hello" to i rozmowa byłaby po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kyyyx napisał:

Dwie wizy mniej :)

Musieliśmy się więc widzieć, byłaś w żółtym swetrze? :) 

 

Robson, trzymam kciuki, że Ci się uda :)

 

Nas Pani konsul pytała czy chcemy rozmawiać po polsku czy angielsku, odpowiedziałem że obojętne, może być po angielsku albo po polsku, rozmawialiśmy więc po angielsku. Generalnie wszyscy pracownicy Ambasady byli bardzo mili i uśmiechnięci, całość poszła sprawnie i bez żadnych problemów :)  Nie dało się w kasie zapłacić kartą (mieli awarię terminala), musieliśmy więc podskoczyć do bankomatu i zapłacić w złotówkach, nie jest to żaden problem, ale lepiej na wszelki wypadek mieć przygotowane dolary w gotówce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, scarab napisał:

Musieliśmy się więc widzieć, byłaś w żółtym swetrze? :) 

 

Robson, trzymam kciuki, że Ci się uda :)

 

Nas Pani konsul pytała czy chcemy rozmawiać po polsku czy angielsku, odpowiedziałem że obojętne, może być po angielsku albo po polsku, rozmawialiśmy więc po angielsku. Generalnie wszyscy pracownicy Ambasady byli bardzo mili i uśmiechnięci, całość poszła sprawnie i bez żadnych problemów :)  Nie dało się w kasie zapłacić kartą (mieli awarię terminala), musieliśmy więc podskoczyć do bankomatu i zapłacić w złotówkach, nie jest to żaden problem, ale lepiej na wszelki wypadek mieć przygotowane dolary w gotówce.

 

@scarab Nie, byłam w jasnej koszuli :D z mężem siedzieliśmy na tyłach poczekalni. A Ty? 

My akurat zapłaciliśmy gotówką w dolarach i mnie zdziwiło, że Pani kasjerka zaznaczyła banknoty markerem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kyyyx napisał:

@scarab Nie, byłam w jasnej koszuli :D z mężem siedzieliśmy na tyłach poczekalni. A Ty? 

My akurat zapłaciliśmy gotówką w dolarach i mnie zdziwiło, że Pani kasjerka zaznaczyła banknoty markerem... 

My z kolei siedzieliśmy z przodu, ten wysoki to ja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kyyyx napisał:

@scarab hmm, chyba kojarzę :) trapery miałeś na nogach? :D dokąd i kiedy się wybieracie do USA?

Tak, do dzisiaj bolą mnie nogi od chodzenia po Warszawie :-D 

Planujemy lecieć do Colorado w czerwcu, ale jeszcze nie kupiliśmy biletów, a Wy?

btw: wczoraj kurier tnt przywiózł nam już paszporty w wizami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, scarab napisał:

Tak, do dzisiaj bolą mnie nogi od chodzenia po Warszawie :-D 

Planujemy lecieć do Colorado w czerwcu, ale jeszcze nie kupiliśmy biletów, a Wy?

btw: wczoraj kurier tnt przywiózł nam już paszporty w wizami :) 

@scarab my w pierwszej kolejności do Chicago, a potem chyba California :D ja właśnie po świętach jadę odebrać paszporty w TNT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...