Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, AliceMorgan napisał:

Jarek kocham Cię !!! :-) Mam tą samą informację i już postawiłam na tym krzyzyk, bo miałam stare zdjęcie trochę edytowane.. Ciekawe co dalej z tym będzie się działo.. Coraz więcej osób pisze to samo..

Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Teraz trzeba czekać na ruch KCC,pewnie będzie sprostowanie bądź szybko naprawią system bo tak naprawdę nie wiadomo co jest na rzeczy.Dla tych co mają błąd życzę wylosowania a dla tych wszystkich przegranych życzę dolosowania w październiku o ile wogole się odbędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś sprawdzić próbę odzyskania numeru z DV-2017?, stary numer DV-2017 wyświetla mi poprawnie "Has been not selected", ale jak próbuje przywrócić dane (z ciekawości) to jest taki sam komunikat jak przy próbie z DV-2018. Sprawdzałem na swoim numerze i dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytuj

 I spoke to Kentucky Consular Section and they are aware of the problem and stated that they are trying to fix it but they don't know how long it would take them a day or a week or more

zrodlo: 

ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marekw1889 napisał:

Nie edytowałem nic, puściłem wniosek w ostatnim dniu możliwości składania wniosku. 

u mnie to samo, powiedzialbym nawet ze w ciagu ostatniej godziny to nie mialem za duzo opcji by zrobic nowe foto, coz stalo sie, nastepnym razem bede aplikowal wczesniej, jesli bedzie nastepny raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale spokojnie ludzie ... jak zwykle sluchacie ekspertwo z forum ktorzy wnioski w stanach przyjmowali.... nikt zadnego stanowiska oficjalnego nie zlozyl, a pelno ludzi na calym swiecie z tym problemem. mysle ze to problem z serwerem i trzeba czekac. czekaliscie 6 miesiecy (okolo) to poczekajcie jeszcze z tydzien az sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mareknoda napisał:

Czy może ktoś sprawdzić próbę odzyskania numeru z DV-2017?, stary numer DV-2017 wyświetla mi poprawnie "Has been not selected", ale jak próbuje przywrócić dane (z ciekawości) to jest taki sam komunikat jak przy próbie z DV-2018. Sprawdzałem na swoim numerze i dziewczyny.

u Nas podobnie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zip napisał:

Uwierzę, jak ktoś mi napisze, że wysłał stare nieruszane zdjęcie z poprzedniego roku i może sprawdzić status. Póki co takiej osoby tu nie ma.

Bo to, że na fejsie czy gdzieś indziej ludzie piszą, że wysłali nowe i mają problem, to może być wina tego, że nie potrafią przepisać poprawnie numeru :)

Ja wysłałam stare nie zmienione zdjęcie i mam ze niewylosowana, normalnie się zalogowałam bez żadnego błędu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jessi.k napisał:

Ja wysłałam stare nie zmienione zdjęcie i mam ze niewylosowana, normalnie się zalogowałam bez żadnego błędu 

Ja obstawiam że to błąd, nie podoba mi się że nie można odzyskać danych z DV-2017 mimo że status wyświetla poprawnie, z DV-2018 nie wyświetla ani jednego ani drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...