Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, mareknoda said:

Czy może ktoś sprawdzić próbę odzyskania numeru z DV-2017?, stary numer DV-2017 wyświetla mi poprawnie "Has been not selected", ale jak próbuje przywrócić dane (z ciekawości) to jest taki sam komunikat jak przy próbie z DV-2018. Sprawdzałem na swoim numerze i dziewczyny.

U mnie odzyskanie numeru DV-2017 dziala, przy Dv-2018 nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 minutes ago, mareknoda said:

Dostajesz na maila coś?, u mnie po wpisaniu numeru CAPTHA przechodzi bez żadnego komunikatu na stronę, gdzie sprawdza się status. 

A to powinno na maila cos przyjsc przy odzyskiwaniu numer? Ja na stronie gdzie sie podaje numer, kliknelam w forgot my confirmation number, wprowadzilam w sekcje dv-2017, imie, nazwisko, date urodzenia i email i po zatwierdzeniu wyskoczyl mi moj numer na tej samej stronie. Czego nie moge zrobic przy dv-2018 jak wiekszosc tutaj.  Znaczy moge ale bez efektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MancGirl napisał:

A to powinno na maila cos przyjsc przy odzyskiwaniu numer? Ja na stronie gdzie sie podaje numer, kliknelam w forgot my confirmation number, wprowadzilam w sekcje dv-2017, imie, nazwisko, date urodzenia i email i po zatwierdzeniu wyskoczyl mi moj numer na tej samej stronie. 

A u mnie nic, przechodzi na stronę gdzie się sprawdza status (sprawdzam na Macu), wprowadziłem specjalnie złe dane to mam komunikat że dane są złe. Dziwne ...

Sorry, numer się jednak wyświetla ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MancGirl napisał:

A to powinno na maila cos przyjsc przy odzyskiwaniu numer? Ja na stronie gdzie sie podaje numer, kliknelam w forgot my confirmation number, wprowadzilam w sekcje dv-2017, imie, nazwisko, date urodzenia i email i po zatwierdzeniu wyskoczyl mi moj numer na tej samej stronie. 

I prawidłowo. Nie przychodzi nic na maila 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą sprawdzałem, nie było problemu z zalogowaniem ale co z tego jak nie wylosowany. To już moja 3 loteria. Może będzie jeszcze kolejna szansa na jesień. Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, izabela123 said:

Czy potwierdzacie ze odmowy logowaly sie od razu a Ci co wygrali mieli problemy? Ja sprawdzam wejscia 2 osob: odmowa wchodzi bez problemu za kazdym razem a to drugie wejscie mowi ze jest blad, caly czas ... czyli to nie serwer, tylko ten konkretny przypadek tak?

Tutaj nie ma reguly. Sa tu tez osoby, ktore wygraly a sie zalogowaly bez problemu. Pozostaje nam czekac na oficjalne informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, izabela123 said:

to moze chodzic o to ze nie pokazuje konkretnych numerow albo z konkretnej daty zlozenia ..

Czy te osoby ktore wygraly moglyby napisac w jakim dniu skladaly i jaki mialy numer, choc czesc tego numeru zeby podaly?

Ciezko to zweryfikowac na forum. Ten sam problem wystepuje na calym swiecie. Z tym sprawdzaniem dat itd to troche zabawa w ciuciubabke. Trzeba czekac na wiarygodne zrodlo a nie kolejne mity tworzyc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...