Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RobertEL napisał:

tak wpisywałem nr paszportu kod z obrazka i case number. Ten kod już mi się wyswietlił ale miałem problem z netem i strona wygasła, a teraz nigdzie tego nie ma. kilkam na zakładke sign i nic sie nie dzieje.

Zadzwoń do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
20 minut temu, Rafcio28 napisał:

Zaloguj sie : https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx

wcisnij completed i przewin caly formulaz na koncu bedzie ostatnia strona z tym kodem 

Robie to w identyczny sposob, przewijam wszystkie strony i na ostatniej gdzie jest pytanie czy ktoś mi pomagał w wypełnieniu aplikacji gdy próbuję nacisnac CONFIRMATION..nic sie nie dzieje, już dalej nie mogę nic zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RobertEL napisał:

Robie to w identyczny, przewijam wszystkie strony i na ostatniej gdzie jest pytanie czy ktoś mi pomagał w wypełnieniu aplikacji gdy próbuję nacisnac CONFIRMATION..nic sie nie dzieje, już dalej nie mogę nic zrobić

A zaznaczyles No w tym pytaniu? 

Preparer Information


 

Did anyone assist you in filling out this application?
No
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafcio28 napisał:

No i po prawje stronie nizej na czerwono pisze NEXT CONFIRMATION klikasz to i masz ostatnia JUZ strone z tym kodem na dole

tak, tylko ten przycisk tez jest zablokowany, nie działa. Klikam w niego i nic się nie dzieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rafcio28 napisał:

A wczesnie wypelniles wszystko dobrze? Nr paszportu poprawnie nr CN be zer bo ja za kazdym tak moge wejsc i przejsc do tego strony a ds wczoraj wyslalem.

 

No tak, wszystko było poprawnie wypełnione, już mogłem to drukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...