Skocz do zawartości

Kilka pytan


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Lx13 napisał:

No to jak masz wszystkie info to po co dupę zawracasz. Miłej "wycieczki".

Bo nie miałem szeryfie zanim pisałem w temacie, poprosiłem pania z biura i mi przysłała jak zauważyłem ze taki Mongoł jak ty siedzi tu za kare

 

a to ''wycieczki'' to sobie daruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już na trzeźwo to ubieganie o tą wizę to upokorzenie dla Polaków, formularz to jeden wielki żart i jeszcze trzeba udowadniać ze nie jadę tam zarobkowo, niech oni mi udowodnią ze ja tam chce zostać a nie ja im, trzeba się płaszczyć przed jakimś typem i czekać na jego widzimisie czy ja mogę tam pozwiedzać czy nie mogę a jak czytam relacje ludzi ze na deszczu musza stać pod ambasada na wpuszczenie i zostawiać swoje rzeczy typu torby itp u fotografa za 10zl to szlag trafia, ja mam blisko do krk ale ludzie musza zapieprzac po 500km brać 3olne, płacić za paliwo a później konsul mówi ze go nie przekonali No fak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hugibugi napisał:

Tak już na trzeźwo to ubieganie o tą wizę to upokorzenie dla Polaków, formularz to jeden wielki żart i jeszcze trzeba udowadniać ze nie jadę tam zarobkowo, niech oni mi udowodnią ze ja tam chce zostać a nie ja im, trzeba się płaszczyć przed jakimś typem i czekać na jego widzimisie czy ja mogę tam pozwiedzać czy nie mogę a jak czytam relacje ludzi ze na deszczu musza stać pod ambasada na wpuszczenie i zostawiać swoje rzeczy typu torby itp u fotografa za 10zl to szlag trafia, ja mam blisko do krk ale ludzie musza zapieprzac po 500km brać 3olne, płacić za paliwo a później konsul mówi ze go nie przekonali No fak

Zmusza cię ktoś do aplikacji? W ambasadzie byłem kilka razy i takiego dramatu nie ma jak opisales. Pipowatosc ludzi mnie zdumiewa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Naprawdę staranie się o wizę to upokorzenie? Tak samo możesz uznać za upokarzajace np. Zdawania egzaminu na prawko. Musisz jakiemuś typowi udowadniać że potrafisz jeździć pff! Wiesz że wszyscy, nawet w ruchu bezwizowym, muszą przeprowadzić rozmowę z urzędnikiem? Tyle że Polacy muszą to robić w Ambasadzie a kraje vwp już na lotnisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...