Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Jackie napisał:

 

Niektóre koszta (np. tzw. attorney fees) w przypadku sponsorowania na GC może (choć nie musi) ponieść pracownik. Pytanie tylko czy 10 koła to rozsądna cena, czy najzwyklejszy wyzysk.

Zawsze to mniej niż Góralka-obywatelka z Ciupagowa sklonna oddać swą rękę w zamian za opłatę rentu za mieszkanie przez trzy lata. Ponoć tyle chcą. Kto tam bliżej pewnie wie lepiej ale niedawno miałem gościa  Chicago i tak mówił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2017 o 01:19, andyopole napisał:

Zawsze to mniej niż Góralka-obywatelka z Ciupagowa sklonna oddać swą rękę w zamian za opłatę rentu za mieszkanie przez trzy lata. Ponoć tyle chcą. Kto tam bliżej pewnie wie lepiej ale niedawno miałem gościa  Chicago i tak mówił. 

haha spoko by bylo papier w cenie. Faktycznie powiem szczerze coś mi tam śmierdzi i nie mam pewności co do nich. Myslałem, że tutaj ktoś mieszkający w chicago mial kontakt z tą kancelaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem krotka stycznosc z p. Kurczaba. Jest to tego typu prawnik ktory powie, ze tak wszystko sie da zalatwic tylko najpierw trzeba wplacic pieniadze. Wydalo mi sie to podejrzane bo przeciez nie kazdy kwalifikuje sie do otrzymania wizy pracowniczej czy zielonej karty. Co ciekawe rozmawialem na jego temat z Karina z forum i ona odradzala go zupelnie - mowila, ze jest znanym w Chicago naciagczem i oszustem. Z kolei Karina tez sie okazala beznadziejnym prawnikiem choc trzeba przyznac, ze pieniedzy nie wziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dominik1990 napisał:

haha spoko by bylo papier w cenie. Faktycznie powiem szczerze coś mi tam śmierdzi i nie mam pewności co do nich.

 

Jest całkiem prawdopodobne że rzeczywiście załatwiają to co obiecują. Pierwsze co się nasuwa to że właściciel firmy i adwokat to kumple i manipulują tak by całość kosztów przerzucić na pracownika. W ten sposób adwokat zgarnia kasę a właściciel formy ma za darmo tanich pracowników. Ja wychodzę z zasady że jak ktoś jest kombinatorem to nic nie stoi na przeszkodzie by i mnie wyrolował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...