Skocz do zawartości

Zakupy LA/Las Vegas/San Francisco


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam we wrześniu lecę na 14 dni do Californi w między czasie odwiedzę Las Vegas,Los Angeles,San Francisco.

Oprócz zwiedzania interesują mnie też dobre punkty gdzie można na prawdę zrobić dobre zakupy za małą kasę typu:

-new ballance sklep

-sklepy z ciuchami

-outlety z elektroniką

-sklepy z perfumami

 

Jeśli macie takie miejscówki dajcie namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Las Vegas Fashion Show Mall - Abercrombie, Hollister i US Polo - trzeba trafic w dobre obnizki

Las Vegas Premium Outlets North - przed wejsciem kup w informacji ksiazeczke z rabatami za 10usd - sumuja sie z tymi sklepowymi

San Francisco - Abercrombie, Hollister w Westfield Center przy Martek St - trzeba trafix na dobre obnizki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium Outlets sa fajne w każdej lokalizacji - sprawdź mapę na http://www.premiumoutlets.com/

Ale tak jak icecream napisal najtaniej jest w Rossach, Marshallach i TJMaxxach - a tych jest bardzo dużo. Elektronikę możesz szukać w Fry's Electronics (W LV jest ten sklep na przykład na południe od stripu)

Pamiętaj o limitach bagażu na podróż powrotną - można się zatracić ;) Jakby co walizkę też można kupić w Rossie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium Outlets sa fajne w każdej lokalizacji - sprawdź mapę na http://www.premiumoutlets.com/
Ale tak jak icecream napisal najtaniej jest w Rossach, Marshallach i TJMaxxach - a tych jest bardzo dużo. Elektronikę możesz szukać w Fry's Electronics (W LV jest ten sklep na przykład na południe od stripu)
Pamiętaj o limitach bagażu na podróż powrotną - można się zatracić Jakby co walizkę też można kupić w Rossie

Planuje jedna wziąć pustą także 23 kg mam na zakupy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 8/21/2017 at 3:48 AM, macios6 said:


Planuje jedna wziąć pustą także 23 kg mam na zakupy emoji12.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Coś do niej włóż. Pamiętam kolega przewoził aboslutnie pustą walizkę to na lotnisku miał tak szczegółową kontrolę, że kazali mu się rozbierać i sprawdzali nawet w gaciach czy czegoś nie przewozi. Puściuteńka walizka budzi zdziwienie wśród służb bezpieczeństwa. Jest z założenia podejrzana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎21 o 12:48, macios6 napisał:


Planuje jedna wziąć pustą także 23 kg mam na zakupy emoji12.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pomyśl "po polsku" :rolleyes:. Nie bierz pustej tam, tylko kup tam taką wypasioną na promocji, przewieź co Twoje, a na koniec walizkę wywal na allegro lub inne olx, to jeszcze na walizce zarobisz :D. Kuźniar US zwiedzał w ciuchach "wypożyczonych" w jakimś Walmarcie, a Ty będziesz z pustą walizką kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Dnia 9.08.2017 o 11:32, macios6 napisał:

Witam we wrześniu lecę na 14 dni do Californi w między czasie odwiedzę Las Vegas,Los Angeles,San Francisco.

Oprócz zwiedzania interesują mnie też dobre punkty gdzie można na prawdę zrobić dobre zakupy za małą kasę typu:

-new ballance sklep

-sklepy z ciuchami

-outlety z elektroniką

-sklepy z perfumami

 

Jeśli macie takie miejscówki dajcie namiary.

Hej, ja mam taki sam wyjazd za kilka dni, czy możesz coś polecić, udało Ci się trafic na jakieś SALE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...