Skocz do zawartości

Finał sponsorowania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 hour ago, sly6 said:

Możesz mieć badania w Krakowie. Listę badań też masz na stronie Ambasady plus piszemy tutaj w tematach o loterii wizowej bo zakres badań jest taki sam. 

Co do szczepionek jeśli masz kartę szczepień to weź ja ze sobą np jako dziecko czy młoda osoba miałaś szczepienia i jeśli będą kompletne to Cie nie będą szczepić jeśli brakuje to Ci o tym powiedzą. 

Kiedyś tutaj ktoś pisał że podobno można po wlocie się zaszczepić tylko potwierdź to w Ambasadzie. 

Okay to poczytam sobie w tamtym temacie :) 

dziekuje bardzo za informacje! 

Aa! Zapomniałabym :) na badanie sama sie umawiam? I potrzebny mi jest tylko numer sprawy i paszport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie do osób, które może były w takiej sytuacji jak ja albo wiedzą coś na temat spotkania w ambasadzie mając małe dziecko. Jeżeli wiza imigracyjna dotyczy tylko mnie to idę sama - a co z takim maluchem? Zapewne musze mu zapewnić kogoś na ten czas, to też wiadome, a co jeśli karmie piersią? 

Chyba, że takie spotkanie wyglada inaczej niż spotkanie po wize np turystyczna na które czasem czeka się nawet kilka godzin. Czy w takim przypadku jeżeli spotkanie jest ustalone na daną godzinę to tak faktycznie jest? Czy również może być tak, że czeka się w kolejce i może zejść kilka godzin? 

Z góry przepraszam za tak może oczywiste pytania dla niektórych, ale mam miesięcznego bobasa i zorganizowanie takie wyjazdu do Warszawy troszkę mnie stresuje ;) chciałabym po prostu wszystko wiedzieć wcześniej jak to wyglada od strony 'technicznej' ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KasiaKo napisał:

Jeszcze mam pytanie do osób, które może były w takiej sytuacji jak ja albo wiedzą coś na temat spotkania w ambasadzie mając małe dziecko. Jeżeli wiza imigracyjna dotyczy tylko mnie to idę sama - a co z takim maluchem? Zapewne musze mu zapewnić kogoś na ten czas, to też wiadome, a co jeśli karmie piersią? 

Chyba, że takie spotkanie wyglada inaczej niż spotkanie po wize np turystyczna na które czasem czeka się nawet kilka godzin. Czy w takim przypadku jeżeli spotkanie jest ustalone na daną godzinę to tak faktycznie jest? Czy również może być tak, że czeka się w kolejce i może zejść kilka godzin? 

Z góry przepraszam za tak może oczywiste pytania dla niektórych, ale mam miesięcznego bobasa i zorganizowanie takie wyjazdu do Warszawy troszkę mnie stresuje ;) chciałabym po prostu wszystko wiedzieć wcześniej jak to wyglada od strony 'technicznej' ;) 

Moze to potrwac kilka godzin.Nie w kolejce przed ambasada ale juz w srodku.Myslę ze maksymalnie kolo 3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...