Skocz do zawartości
macios6

Elektroniczna wersja formularza I-94

Recommended Posts

Witam mam pytanie.

Czy podczas lotu do Los Angeles owy formularz I94 dostanę w samolocie? Czy muszę go wypełniać jakoś online?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie kumam nie wypełnia się już żadnych wniosków lecąc do USA?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

21 minut temu, everden napisał:

I94 już nie ma; zastąpione przez customs declaration, którą rozdają stewardesy w samolocie

Ale wiesz o tym że kiedyś było i I-94 I customs form ? Nie zostało zastąpione, to oczywista bzdura. Istnieje w formacie elektronicznego rekordu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, 'pan-bzdura' się odezwał, jak miło... Forum już się stęskniło za panem, bez codziennej dawki hejtu my tu usychamy.....

Edytowane przez everden

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
36 minut temu, everden napisał:

O, 'pan-bzdura' się odezwał, jak miło... Forum już się stęskniło za panem, bez codziennej dawki hejtu my tu usychamy.....

Staram sie regularnie odzywac jak ktos wypisuje glupoty.... Co do hejtu - to nie ja pisze personalnie tylko Ty jakbys nie zauwazyl(a). Zamiast merytorycznie to o jakims hejcie...

Customs form i I-94 to dwie centralnie rozne rzeczy i nie bardzo czaje jak mozna tego nie wiedziec.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 minut temu, macios6 napisał:

Czyli ? Bo nie rozumiem już nic....

Czyli nie zawracaj sobie głowy i-94 bo on istnieje tylko w postaci wpisu w bazie danych. W tej chwili z punktu widzenia pasażera to on praktycznie nie istnieje.

Do wypełnienia będziesz miał customs form na której musisz zadeklarować rzeczy które wwozisz a które pozostaną w US.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 30.08.2017 o 12:03, kzielu napisał:

Czyli nie zawracaj sobie głowy i-94 bo on istnieje tylko w postaci wpisu w bazie danych. W tej chwili z punktu widzenia pasażera to on praktycznie nie istnieje.

Do wypełnienia będziesz miał customs form na której musisz zadeklarować rzeczy które wwozisz a które pozostaną w US.

Nic nie wwożę po za osobistymi rzeczami jak laptop kamera itd - to też mam zgłaszać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, macios6 napisał:

Nic nie wwożę po za osobistymi rzeczami jak laptop kamera itd - to też mam zgłaszać?

A pozostaną w US ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

16 minut temu, macios6 napisał:

Nie

Wiec w czym problem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się