Skocz do zawartości

Zakupy w USA a podatek


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, andyopole napisał:

Edit: w listopadzie gdy leciałem do Chicago, mieszkająca tam koleżanka z podstawówki że Szczecina ofiarowała się zrobić mi transfer z ORD do hotelu.  Bardzo miło z jej strony ale qrde, plecy miałem mokre i myślałem że klamkę w hotelu pocaluje że szczęścia żem cały i zdrowy dowiezion został. 

A do jakiego hotelu ? Bo ja wczoraj przylecialem na ORD (w sobote wylecialem do WAW, wczoraj wrocilem spowrotem) i shuttle do Hampton Inn na O'hare Oasis (~2 mile od lotniska) doprowadzil mnie do bialej goraczki - przylecialem wiecznie spoznionym LO003 i pozniej 45 min czekania na shuttle... Myslalem ze centralnej k****cy dostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

A do jakiego hotelu ? Bo ja wczoraj przylecialem na ORD (w sobote wylecialem do WAW, wczoraj wrocilem spowrotem) i shuttle do Hampton Inn na O'hare Oasis (~2 mile od lotniska) doprowadzil mnie do bialej goraczki - przylecialem wiecznie spoznionym LO003 i pozniej 45 min czekania na shuttle... Myslalem ze centralnej k****cy dostane.

Dobre pytanie! Na pewno dalej niż 2 mile od ORD bo w miescie. Hotel nazywal się St James czy jakos tak, nie bardzo pamiętam, te hotele wszystkie takie same.

Mnie tez kopnie podobny zaszczyt, wczoraj kupiłem bilet i będę leciał LOTem z EWR do WAWy za miesiąc. Szczegoly za chwile w wiadomym watku.  Pierwszy raz LOTem od chyba 1988 roku. No, raz leciałem z FRA do WAW pare lat temu ale to nie lot tylko raczej jump.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...