Skocz do zawartości

DV-2018 a obecnie na terenie USA.


dudek36

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, sly6 said:

tak jest byly takie osoby. Jedna z pozytywnym skutkiem inna z negatywnym. Ty masz wizę studencką czy tez pracowniczą? Wtedy łatwiej będzie Ci pomoc jak podasz jaką masz wizę.

Hej, wize studencka, F-1 dokladniej :) z tego co wiem to musze zlozyc wniosek do USCIS i ubiegac sie o tzw. adjustment of status. Ale i tak mam kilka pytan takze jakby byla jakas osoba z takim doswiadczeniem to bylbym bardzo wdzieczny! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, dudek36 napisał:

Hej, wize studencka, F-1 dokladniej :) z tego co wiem to musze zlozyc wniosek do USCIS i ubiegac sie o tzw. adjustment of status. Ale i tak mam kilka pytan takze jakby byla jakas osoba z takim doswiadczeniem to bylbym bardzo wdzieczny! 

Musisz miec legalny status i zlozyc wniosek o AOS  wtedy kiedy Twoj cutoff number pojawi sie w biuletynie. Jezeli pojawi sie zbyt pozno to zawsze jest szansa ze nie zdazysz z procesem do koncowej daty wydania wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, kzielu said:

Musisz miec legalny status i zlozyc wniosek o AOS  wtedy kiedy Twoj cutoff number pojawi sie w biuletynie. Jezeli pojawi sie zbyt pozno to zawsze jest szansa ze nie zdazysz z procesem do koncowej daty wydania wizy.

Ok, legalny status mam. Wiem ze musze zlozyc wniosek o AOS ale nie za bardzo rozumiem co masz na mysli o sprawdzenie mojego numeru w biuletynie. Sorki ze pytam, dla was pewnie, o podstawy ale czy nie moge tych wszystkich dokumentow wyslac np. teraz? wiem ze na rozmowe w USCIS czeka sie ok. 8 mscy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dudek36 napisał:

Ok, legalny status mam. Wiem ze musze zlozyc wniosek o AOS ale nie za bardzo rozumiem co masz na mysli o sprawdzenie mojego numeru w biuletynie. Sorki ze pytam, dla was pewnie, o podstawy ale czy nie moge tych wszystkich dokumentow wyslac np. teraz? wiem ze na rozmowe w USCIS czeka sie ok. 8 mscy. 

No właśnie nie, i w tym cały problem - dopiero wtedy jak w biuletynie będzie wyższy numer od Twojego.

Proces konsularny w kraju jest znacznie bezpieczniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mozecie mnie sprawdzic czy dobrze to rozumiem to bylbym bardzo wdzieczny. Obecny biuletyn to august 2017. Numer dla europy w tym biuletynie to : 13 300 a moj numer na liscie to 2XXXX. Czyli musze czekac az ten numer w biuletynie bedzie wyzszy od mojego i wtedy moge wyslac dokumenty? 
Dziekuje za pomoc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...