Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej wszystkim, zdecydowałam się aplikować w loterii GC i w zwiazku z tym mam kilka pytań:

jakiej przegladarki najlepiej uzyć do wypełnienia wniosku? Internet explorer czy jakiejś innej konkretnej?

W jaki sposób zapisać datę urodzenia mm dd yyyy? Czy gdy urodziłam się dajmy na to 6 go maja 1992 powinnam zapisać to 05 06 1992 czy 5 6 1992?

Zdjęcie mam nowe robione w studio fotograficznym specjalnie na potrzeby wniosku, czy powinnam je dodatkowo edytować tak żeby twarz miesciła się miedzy tymi zielonymi okregami czy wystarczy załadować plik ze zdjęciem od fotografa?

Co w sytuacji kiedy moj adres nie zawiera nazwy ulicy? Mieszkam w małej miejscowosci.

Rozumiem ze nie uzywam polskich znaków ale co z myslinikami np przy kodzie pocztowym?

Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiej przegladarki najlepiej uzyć do wypełnienia wniosku? Internet explorer czy jakiejś innej konkretnej?
Ja używałem Chrome.

> W jaki sposób zapisać datę urodzenia mm dd yyyy? Czy gdy urodziłam się dajmy na to 6 go maja 1992 powinnam zapisać to 05 06 1992 czy 5 6 1992?
Datę musisz wyklikać, wybierając odpowiednie cyfry w polach Month/Day/Year.

> Zdjęcie mam nowe robione w studio fotograficznym specjalnie na potrzeby wniosku, czy powinnam je dodatkowo edytować tak żeby twarz miesciła się miedzy tymi zielonymi okregami
czy wystarczy załadować plik ze zdjęciem od fotografa?
Najlepiej edytuj photo toolem - nie masz pewności, że fotograf zrobił odpowiednie zdjęcie. W ten spsób upewnisz się, że wszystko jest ok

 

@yolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Amek napisał:

> jakiej przegladarki najlepiej uzyć do wypełnienia wniosku? Internet explorer czy jakiejś innej konkretnej?
Ja używałem Chrome.

> W jaki sposób zapisać datę urodzenia mm dd yyyy? Czy gdy urodziłam się dajmy na to 6 go maja 1992 powinnam zapisać to 05 06 1992 czy 5 6 1992?
Datę musisz wyklikać, wybierając odpowiednie cyfry w polach Month/Day/Year.

> Zdjęcie mam nowe robione w studio fotograficznym specjalnie na potrzeby wniosku, czy powinnam je dodatkowo edytować tak żeby twarz miesciła się miedzy tymi zielonymi okregami
czy wystarczy załadować plik ze zdjęciem od fotografa?
Najlepiej edytuj photo toolem - nie masz pewności, że fotograf zrobił odpowiednie zdjęcie. W ten spsób upewnisz się, że wszystko jest ok

Dziękuję za pomoc <3

@yolo

Wie ktoś co w przypadku adresu kiedy adres mam np w małej miejscowości w wojewodztwie mazoweickim?

Moj normalny adres do korespondencji to ( nazwa miejscowości w ktorej mieszkam i numer domu, potem kod pocztowy i nazwa pobliskiej miejscowosci w ktorej znajduje się poczta)

Jak to zapisać w formularzu w punkcie 8?

Adress line 1: nazwa miejscowości i numer domu  Babice Dolne 22?

Adress line 2 (optional) zostawić puste (??)

City/ Town nazwa miejscowości tam gdzie jest poczta? ( Np Warszawa) Czy jeszcze raz tej w ktorej mieskam?

District Country/Province State wpisać powiat i wojewodztwo bez polskich znaków ?

Postal Code : kod pocxztowy z myslinikami czy bez?

Mogłby ktoś zweryfikować? Bardzo bardzo proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...