Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

 

 

45 minut temu, Perimeter napisał:

Poszło....

chyba czwarta nasza loteria ;)

Długo czekałes na przeładowanie stron i uzyskanie numeru? Zastanawiam się jak jest z obciązeniem

 

Ogromnie proszę o pomoc :(

Wie ktoś co w przypadku adresu kiedy adres znajduje się w malej miejscowości

 

Moj normalny adres do korespondencji to ( nazwa miejscowości w ktorej mieszkam i numer domu, potem kod pocztowy i nazwa pobliskiej miejscowosci w ktorej znajduje się poczta)

Jak to zapisać w formularzu w punkcie 8?

Adress line 1: nazwa miejscowości i numer domu  ( np Babice Dolne 22)

Adress line 2 (optional) zostawić puste

City/ Town wyda nazwa miejscowości tam gdzie jest poczta? ( Np Warszawa) Czy jeszcze raz tej w ktorej mieszkam?

District Country/Province State wpisywaliscie powiat i wojewodztwo bez polskich znaków  czy samo województwo?

Postal Code : kod pocztowy ( z myslinikami czy bez)

To moj adres zameldowania w ktorym nie mieszkam na stałe, a spod adresu gdzie mieszkam teraz planuje się wkrótce wyprowadzić. Wnioskuję ze w rubryce poprzedzającej adres w punkcie 8 mogę wpisać nazwisko domownika upowaznionego do odbioru korespondencji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nagły problem. 

 

Wypełniłem aplikację, ale zamiast ekranu typu "success" z nr zgłoszenia itd, zaczęło się od nowa po wypełnieniu wszystkiego... za drugim razem nie chcąc ryzykować, ze będzie zdublowana aplikacja wypełniła żona i po wszystkim miała ekran typu "success" i nr zgłoszenia, itd... teraz nie wiem czy powinienem wypełnić aplikację jeszcze raz, czy nie, bo nie chce zdublować...

 

gdzie szukać pomocy? sprawa bardzo pilna i poważna... doradźcie coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, zmiennik napisał:

Witam mam nagły problem. 

 

Wypełniłem aplikację, ale zamiast ekranu typu "success" z nr zgłoszenia itd, zaczęło się od nowa po wypełnieniu wszystkiego... za drugim razem nie chcąc ryzykować, ze będzie zdublowana aplikacja wypełniła żona i po wszystkim miała ekran typu "success" i nr zgłoszenia, itd... teraz nie wiem czy powinienem wypełnić aplikację jeszcze raz, czy nie, bo nie chce zdublować...

 

gdzie szukać pomocy? sprawa bardzo pilna i poważna... doradźcie coś? 

nie masz numeru to wypełniasz od nowa. Musiales długo wypełniać lub Cię rozłączyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yolo napisał:

 

 

Długo czekałes na przeładowanie stron i uzyskanie numeru? Zastanawiam się jak jest z obciązeniem

 

Ogromnie proszę o pomoc :(

Wie ktoś co w przypadku adresu kiedy adres znajduje się w malej miejscowości

 

Moj normalny adres do korespondencji to ( nazwa miejscowości w ktorej mieszkam i numer domu, potem kod pocztowy i nazwa pobliskiej miejscowosci w ktorej znajduje się poczta)

Jak to zapisać w formularzu w punkcie 8?

Adress line 1: nazwa miejscowości i numer domu  ( np Babice Dolne 22)

Adress line 2 (optional) zostawić puste

City/ Town wyda nazwa miejscowości tam gdzie jest poczta? ( Np Warszawa) Czy jeszcze raz tej w ktorej mieszkam?

District Country/Province State wpisywaliscie powiat i wojewodztwo bez polskich znaków  czy samo województwo?

Postal Code : kod pocztowy ( z myslinikami czy bez)

To moj adres zameldowania w ktorym nie mieszkam na stałe, a spod adresu gdzie mieszkam teraz planuje się wkrótce wyprowadzić. Wnioskuję ze w rubryce poprzedzającej adres w punkcie 8 mogę wpisać nazwisko domownika upowaznionego do odbioru korespondencji?

 

wpisz województwo. Co do kresek to jak przyjmie to system.. Adres wpisz jak piszesz. Po wylosowaniu i tak musisz w ds260 podać adres. Ten punkt z adresem byl ok gdy wysyłali zawiadomienia o wygranej zwykłą pocztą a teraz jest przez stronę www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, sly6 said:

nie masz numeru to wypełniasz od nowa. Musiales długo wypełniać lub Cię rozłączyło

Widzę nieuczciwe praktyki stosowane już na etapie wypełniania wniosku... 50 tys ludzi jakoś trzeba udupić.

Mi się nie wyświetlił, żaden nr potwierdzenia, nic... po wypełnieniu drugi raz, wyskoczyło, że duplikat. 

Wystarczyło by nie przyjąć duplikatu, lub udzielić porady w trudnych przypadkach (jak mój) a nie od razu dyskwalifikować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zmiennik napisał:

Widzę nieuczciwe praktyki stosowane już na etapie wypełniania wniosku... 50 tys ludzi jakoś trzeba udupić.

Mi się nie wyświetlił, żaden nr potwierdzenia, nic... po wypełnieniu drugi raz, wyskoczyło, że duplikat. 

Wystarczyło by nie przyjąć duplikatu, lub udzielić porady w trudnych przypadkach (jak mój) a nie od razu dyskwalifikować. 

Spisek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...