Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, kzielu napisał:

Oczywiscie ze mozesz.

 

8 godzin temu, Dublin napisał:

No to moje drugie podejscie aplikacja wyslana na DV-2019

 

filipp slij zgloszenie ponownie mozesz jedno nie ma wplywu na drugie... poztym im wiecej zgloszen tym wieksza pula dla polski w nowej loterii (tyle ze pewnie twoje zgloszenie nie bedzie brane pod uwage gdybys zalatwil sprawe teraz przy odrobinie szczescia) powodzenia... ;)

 

Dziękuję Wam za odpowiedzi : )

Zgłoszenie wysłane, powodzenia wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, georg700 napisał:

Tło mojego zdjęcia odbiega daleko od białego i jest raczej żółtawe i nieco chropowate... pomijając, że ich konwerter nieźle chrzani jakość. Ale mam nadzieję, ze to nie ma wielkiego znaczenia i zdjęcie mozna zmienić po ewentualnym wylosowaniu... Kiedyś o ile pamiętam, ta aplikacja akceptowała zdjęcie albo i nie.. a teraz po prostu się załącza. Czy może z wnioskiem o wizę mi się pomyliło?

jesli juz nie akceptuje to wielkości zdjęcia a nie tlo.. Tlo później jest akceptowane lub tez nie. Tak można zmienić zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sly6 napisał:

jesli juz nie akceptuje to wielkości zdjęcia a nie tlo.. Tlo później jest akceptowane lub tez nie. Tak można zmienić zdjęcie.

Dobrze wiedzieć, bo gdzieś tam mi przeleciała informacja, że złe zdjęcie z góry dyskfalifikuje entry, ale na logikę myśląc, ci wszyscy ludzie z bliskiego wschodu, którzy jakoś się tu znaleźli też pewnie zrobili zdjęcie maszynką do mięsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dublin napisał:

zdjecie do paszportu nie spelnia wymagan odnosnie ustawienia twarzy. Zdjecie musi byc na wprost symetryczne bez cieni i na jasnym tle bez pixow na nosie i innych fanaberii. Paszportowe jest chyba z boku do tego zdjecia musi wazyc  do 200kb

Już od dawna zdjęcie do paszportu nie może być z pół profilu tylko na wprost.

 

https://obywatel.gov.pl/wyjazd-za-granice/zdjecie-do-dowodu-lub-paszportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, michal2232 napisał:

Witam. Mam pytanie odnosnie polskich znakow przy wypelnianiu zgloszenia. Rozmumiem ze caly wniosek wypelniamy bez polskich znakow, lacznie z imieniem i nazwiskiem na adresach konczac? Oraz czy przy podawaniu swojego adresu wpisujemy samo wojewodztwo czy moze wojewodztwo z powiatem?

bez polskich znakow wszedzie, nie tlumaczysz nazw wlasnych, w adresie wystarczy wojewodztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...