Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam złożyć wniosek o GC i mam pytanie odnośnie szkoły - po technikum skończyłam dwuletnią szkołę policealną, jest na to jakiś odpowiednik w amerykańskim systemie? Jeżeli podam tylko high school degree a mam coś ponad to będzie traktowane jako błąd mogący zdyskwalifikować? a tak nawiasem, ma jakieś znaczenie że szkołę średnią skończyłam w 2014 a maturę zdałam w 2017 czy liczy się tylko to że ją mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
54 minuty temu, Leaf napisał:

Zamierzam złożyć wniosek o GC i mam pytanie odnośnie szkoły - po technikum skończyłam dwuletnią szkołę policealną, jest na to jakiś odpowiednik w amerykańskim systemie? Jeżeli podam tylko high school degree a mam coś ponad to będzie traktowane jako błąd mogący zdyskwalifikować? a tak nawiasem, ma jakieś znaczenie że szkołę średnią skończyłam w 2014 a maturę zdałam w 2017 czy liczy się tylko to że ją mam?

https://loteria-wizowa.pl/jakie-wybrac-wyksztalcenie-wypelniajac-formularz-loteryjny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2017 o 22:09, sly6 napisał:

napisz no degree.. A co do aplikacji nie masz numeru to wyślij jeszcze raz.

Tak myślisz ? Bo ja właśnie mam wątpliwości co do swojego wniosku . Wypelnilem wszystko poprawnie , załączyłem zdjęcie , kliknąłem continue później submit i przywrocilo mnie do stanu jakbym dopiero wszedł na stronę i chciał wysłać wniosek . Nie otrzymałem żadnego numeru potwierdzenia , powiadomienia ani nic po prostu jakby strona się zrestartowała . Po chwili wypelnilem drugi raz no i wszystko elegancko zaskoczyło , otrzymałem nr potwierdzający itp itd. Zastanawiam się czy aby nie zdublowało :( co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyak

25 minut temu, monk napisał:

Tak myślisz ? Bo ja właśnie mam wątpliwości co do swojego wniosku . Wypelnilem wszystko poprawnie , załączyłem zdjęcie , kliknąłem continue później submit i przywrocilo mnie do stanu jakbym dopiero wszedł na stronę i chciał wysłać wniosek . Nie otrzymałem żadnego numeru potwierdzenia , powiadomienia ani nic po prostu jakby strona się zrestartowała . Po chwili wypelnilem drugi raz no i wszystko elegancko zaskoczyło , otrzymałem nr potwierdzający itp itd. Zastanawiam się czy aby nie zdublowało :( co myślicie ?

tak myślę.. Jest numer jesteś w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, lukas84 napisał:

monk bez numeru potwierdzenia nawet nie miałbyś jak sprawdzić czy jesteś wylosowany. Także dobrze zrobiłeś aplikując jeszcze raz. Wyluzuj i czekaj do maja.

Wiem , trzeba wyluzować , ale przyznam się ze na początku to nie wiedziałem co robić . Tyle się czyta na forum o tym że ludziom nie raz wychodziły błędy na stronie i później mogło wysłać podwójnie itp. I człowiek nie wiedział co robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rynr napisał:

a ja mam takie pytanie, czy ktoś wylosował GC ze zdjęciem wiekszym niz 600 px?

Instrukcja dopuszcza wymiary od 600x600 do 1200x1200 ale jednak na stronie https://travel.state.gov/content/visas/en/general/photos.html

napisali że 600x600 :)

Tylko bez paniki prosze :)

W ubieglorocznej loteri nie bylo takiej info przy zaladowaniu zdjecia jak jest w tej ze zdjecie np jest za male lub za duze i musisz dodac odpowiedni rozmiar. Moje mialo dokladnie taki rozmiar jak byl wymagany i zostale wylosowany. I zdejcie bylo nowe inne niz to co dodawalem w dv2016. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...