Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Rozirozi napisał:

I różni się to czymś w procesie końcowym? Jak ktoś podał zły kod pocztowy albo wpisał polskie litery, to chyba proces jest ten sam 

???? nie widzisz roznicy pomiedzy podaniem zlego kodu pocztowego a sklamaniem (warto przeczytac co sie podpisuje wysylajac wniosek do loterii - jakkolwiek nowatorski pomysl to by nie byl - szczegolnie disclaimery) w kwestii spelniania kluczowego wymagania loterii ?

Zeby bylo jasne - problem jest wtedy jak ktos napisze ze skonczyl szkole, szkoly nie skonczy a proces bedzie kontynuowal podajac ze spelnia warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, Joanna30 napisał:

Dokładnie. Załóżmy, że zostałeś wylosowany, a nadal nie masz średniego wykształcenia (bez znaczenia czy z maturą, czy bez) i  nie będziesz go miał do momentu rozmowy z konsulem (czyli mniej więcej do 30. września 2019), to nie wysyłasz DS-260 i już. Jeśli będziesz miał (bo szkołę chyba skończysz w maju 2019), no to wyślesz DS-260 i ewentualnie przełożysz sobie rozmowę na taki termin, żebyś już miał to świadectwo w garści.

Ale - czy do KCC nie wysyła się jakiś potwierdzeń uzyskanego wykształcenia? Jak to dalej wygląda?

Z tym że naprawdę nie przejmuj się tym teraz. Zaczniesz się przejmować, jak zostaniesz wylosowany.

No i oczywiście ewentualne niewylosowanie nic nie znaczy, nie masz żadnej kary, możesz brać udział w kolejnych loteriach, jeśli będą.

Super! Dzięki za rozwianie moich wątpliwości ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kzielu napisał:

???? To jestes w tzw. dupie moim zdaniem. Degree to degree - konczysz szkole z degree. Jezeli bys byl w liceum i konczyl przed wynikami loterii to spoko a jezeli dalej bedziesz sie uczyl to ewidentnie nie masz high school degree dopoki nie skonczysz technikum - jakkolwiek to bys interpretowal. Jedyna rada to taka ze w momencie wylosowania powiadomic KCC / ambasade ze w aplikacji miales lekka niescislosc...

byl przypadek na forum gdzie uczestnik wzial udzial w loterii nie majac ukonczonego liceum i GC otrzymal podalem link powyzej. Podpis dokumentow pod przysiaga sklada dopiero w obecnosci konsula na rozmowie. Dobra porada jest poinformowanie KCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karusek napisał:

byl przypadek na forum gdzie uczestnik wzial udzial w loterii nie majac ukonczonego liceum i GC otrzymal podalem link powyzej. Podpis dokumentow pod przysiaga sklada dopiero w obecnosci konsula na rozmowie. Dobra porada jest poinformowanie KCC.

Czytasz w ogole o czym pisze ? Tak - wzial - ale liceum w momencie rozmowy mial skonczone. Cala ta dyskusja jest o sytuacji kiedy pytajacy szkoly skonczonej miec nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kzielu napisał:

Czytasz w ogole o czym pisze ? Tak - wzial - ale liceum w momencie rozmowy mial skonczone. Cala ta dyskusja jest o sytuacji kiedy pytajacy szkoly skonczonej miec nie bedzie.

moze zle sie zrozumielismy. Ale jesli wysle formularz DS 260 czerwca 2019, jak juz bedzie wiedzial czy zdal mature to tez bedzie mial rozmowe po ukonczeniu szkoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot po wypełnieniu aplikacji, klikęłam continue i przeniosło mnie do "Part One - Entrant Information" (https://www.dvlottery.state.gov/(S(rxrarznzysnphvvpkfshyqdk))/application.aspx)
nie wiem czy to znaczy że powinnam uzupełnić to ponownie; numeru potweirdzenia nie otrzymałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...