Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, przemo_400m napisał:

Witam!

Czy moze mi ktos pomoc!!!! Zawsze kiedy probuje uzyc "photo tool" sciaga mi sie jakis plik i nie moge kompletnie nic z tym zrobic ani uzyc tego programu do obrobki mojego zdjecia! Czy robie cos zle? Wam tez tak sie dzieje? 

zaktualizuj przegladarke, albo uzyj IE najnowszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć!

Czy jeżeli mój mąż nie spełnia wymagań (brak średniego wykształcenia, tylko zawodowe), ale to ja będę składać wniosek (wykształcenie wyższe), to czy to nas jakoś skreśla? W sensie czy osoba "dołączona" nie spełniająca wymagań będzie jakimś problemem (w momencie składania wniosku lub już po ewentualnej wygranej w konsulacie)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NobodyKnows napisał:

Cześć!

Czy jeżeli mój mąż nie spełnia wymagań (brak średniego wykształcenia, tylko zawodowe), ale to ja będę składać wniosek (wykształcenie wyższe), to czy to nas jakoś skreśla? W sensie czy osoba "dołączona" nie spełniająca wymagań będzie jakimś problemem (w momencie składania wniosku lub już po ewentualnej wygranej w konsulacie)? 

Liczy sie wykształcenia glownego aplikanta, czyli twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rozirozi napisał:

Istnieje tutaj cos takiego jak FAQ odnośnie zachowań po wylosowany? Co zebrać jakie dokumenty, kiedy itd 

a Ty rozmowe chcesz miec w Polsce czy po za,mieszkalas,pracowalas po za Polska? Pytam sie bo wtedy powinnas miec rozne dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...