Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, Łukasz90 napisał:

Ja też żadnego powiadomienia nie otrzymałem (a sprawdziłem dokładnie SPAM itd.) .Ja ciągle mam cykora przed ponowną rejestracjom ,że jednak tamto zgłoszenie nie zostało wykasowane :D.

Faktycznie dziwne ze jedni dostali powiadomienie a inni (np my ) nie . Tak jak pisali WSZYSTKIE zgloszenia zostaly anulowane wiec  o to sie nie boje. Bardziej zastanawia mnie nie otrzymanie maila -moze jeszcze przed losowaniem zostalo wrzucone do wora "odrzucone " ze wzgledu na jakis blad  a wysylali tylko do osob ktore "zostaly" im w bazie danych.(kwalifikowaly sie do losowania) .To jest dopiero stres co bylo zle i zeby tego nie powielic :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, emigrantka napisał:

Faktycznie dziwne ze jedni dostali powiadomienie a inni (np my ) nie . Tak jak pisali WSZYSTKIE zgloszenia zostaly anulowane wiec  o to sie nie boje. Bardziej zastanawia mnie nie otrzymanie maila -moze jeszcze przed losowaniem zostalo wrzucone do wora "odrzucone " ze wzgledu na jakis blad  a wysylali tylko do osob ktore "zostaly" im w bazie danych.(kwalifikowaly sie do losowania) .To jest dopiero stres co bylo zle i zeby tego nie powielic :-)))

Mój mąż dostał maila dzień wcześniej niż ja, wiec nie wysyłali tych maili w jeden dzień, ale oboje distalismy przed 18.10. Może jeszcze przyślą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/18/2017 o 12:00, gosc333 napisał:

 

Zgloszenie wysylalem 6.10. Narazie nie dostalem zadnego maila, a po drugie nigdzie nie widzialem informacji ze beda takie osoby powiadamiac

 

Dzisiaj dostalem powiadomienie zeby jeszcze raz sprawdzic strone dvlottery....

Wiec pewnie stopniowo wysylaja tzn. automat wysyla do kazdego w zaleznosci od daty wyslania zgloszenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gosc333 napisał:

 

Dzisiaj dostalem powiadomienie zeby jeszcze raz sprawdzic strone dvlottery....

Wiec pewnie stopniowo wysylaja tzn. automat wysyla do kazdego w zaleznosci od daty wyslania zgloszenia 

Niekoniecznie wg daty bo nasze zgloszenia ( moje i meza ) byly wyslane w tym samym czasie a ja dalej nie ma maila (maz juz dostal rano )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...