Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Quote

Q: What can you tell us about the technical issue? Were entries lost? Was this a hacking attempt?
The technical issue was a failure to properly account for country of eligibility if the entrant was selecting a country of eligibility other than his/her place of birth, which is permitted in certain limited circumstances. This was not a result of any outside interference or hacking attempt.

No naprawdę "trzeba się postarać" żeby tak napisać system aby nie dało się później tego skorygować na poziomie bazy danych.

IMO padł im serwer bazodanowy i albo stracili część albo wszystkie wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
42 minutes ago, kyle666 said:

No naprawdę "trzeba się postarać" żeby tak napisać system aby nie dało się później tego skorygować na poziomie bazy danych.

IMO padł im serwer bazodanowy i albo stracili część albo wszystkie wnioski

A jak na poziomie bazy danych uzupelnisz informacje, ktorej uczestnik loterii nie mogl podac, bo formularz mu tego nie umozliwial? Skad bedziesz wiedzial, ktore zgloszenia to byly? Wynajmiesz wrozke? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, kyle666 said:

a faktycznie nie umożliwiał?

Q: What can you tell us about the technical issue? Were entries lost? Was this a hacking attempt?
The technical issue was a failure to properly account for country of eligibility if the entrant was selecting a country of eligibility other than his/her place of birth, which is permitted in certain limited circumstances. This was not a result of any outside interference or hacking attempt.

Zrodlo:  https://ec.usembassy.gov/new-entry-period-diversity-visa-program-dv-2019/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, stars & stripes napisał:

Nie wydaje Ci się ^_^ Dokładnie tak jest.

Wiem ale zastanawiam się nad tym że gdy zgłaszam siebie wraz z rodziną to moją żona zgłaszając siebie wraz z rodziną także podaje te same zdjęcia i dane. Czy to się nie liczy jako dublowanie zgłoszenia czy też podanych informacji?

Dot:

"czy mi się wydaje czy też teraz trzeba podać przy DV całą rodzinę wraz zdjęciami, czyli jeśli ja się zgłaszam podaje żonę i dziecko a jak moja żona się zgłasza to podaje mnie i dziecko oczywiście wraz z dziećmi?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, QuestKK napisał:

Wiem ale zastanawiam się nad tym że gdy zgłaszam siebie wraz z rodziną to moją żona zgłaszając siebie wraz z rodziną także podaje te same zdjęcia i dane. Czy to się nie liczy jako dublowanie zgłoszenia czy też podanych informacji?

Dot:

"czy mi się wydaje czy też teraz trzeba podać przy DV całą rodzinę wraz zdjęciami, czyli jeśli ja się zgłaszam podaje żonę i dziecko a jak moja żona się zgłasza to podaje mnie i dziecko oczywiście wraz z dziećmi?"

widzisz problem gdzie go nie ma.

jak wyślesz jako główny aplikant dwa razy zgłoszenie to będzie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, QuestKK said:

Wiem ale zastanawiam się nad tym że gdy zgłaszam siebie wraz z rodziną to moją żona zgłaszając siebie wraz z rodziną także podaje te same zdjęcia i dane. Czy to się nie liczy jako dublowanie zgłoszenia czy też podanych informacji?

Przeczytaj instrukcje: https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2019-Instructions-Translations/DV-2019-POLISH.pdf

ze szczegolnym uwzglednieniem "czesto zadawanych pytan" i pkt. 12. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Xarthisius napisał:

Przeczytaj instrukcje: https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2019-Instructions-Translations/DV-2019-POLISH.pdf

ze szczegolnym uwzglednieniem "czesto zadawanych pytan" i pkt. 12. 

kolego inteligentny przestań obrażać i pierd.... bzdury pryszczu, nigdzie nie było odpowiedzi na to pytanie a w instrukcji odpowiedzi więc sam się ośmieszasz cieniasie. Następny frustrat i pieniacz z nad klawiaturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, QuestKK said:

kolego inteligentny przestań obrażać i pierd.... bzdury pryszczu, nigdzie nie było odpowiedzi na to pytanie a w instrukcji odpowiedzi więc sam się ośmieszasz cieniasie. Następny frustrat i pieniacz z nad klawiaturki.

Kolego zbyt leniwy na to zeby kliknac na link, sluze copy'n'pastem:

12 Czy małżonkowie mogą złożyć oddzielnie zgłoszenie udziału w loterii? Tak, każde z małżonków może osobno złożyć jedno zgłoszenie udziału w loterii, jeśli każde z nich spełnia warunki udziału. Jeśli którekolwiek z nich zostanie wylosowane, drugie będzie uprawnione do statusu pochodnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...