Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 minut temu, Instrumental napisał:

I tak dzięki za odpowiedź!
Ale powiedzmy że te kwalifikacje to jest "dyplom zawodowy" 
W taki przypadku jak to by wyglądało ? 

teraz juz nijak, bo jak wpisaleś w formularzu ze masz high school diploma to juz pozostaje po wylosowaniu odwlekac jak najdluzej wyslanie formularza ds260, tak zeby wyslac go po zdanej maturze, ale to bedzie trudne. W formularzu tym piszesz pod prezysiega wszystkie swoje dane, wiec nie mozesz wpisac ze masz srednie z matura jesli go nie bedziesz mial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karusek napisał:

teraz juz nijak, bo jak wpisaleś w formularzu ze masz high school diploma to juz pozostaje po wylosowaniu odwlekac jak najdluzej wyslanie formularza ds260, tak zeby wyslac go po zdanej maturze, ale to bedzie trudne. W formularzu tym piszesz pod prezysiega wszystkie swoje dane, wiec nie mozesz wpisac ze masz srednie z matura jesli go nie bedziesz mial.

Czyli co to znaczy ? że jakoś będe ukarany ? 
Nawet jeśli nie kłamałem, tylko nie zrozumiałem instrukcji ?
z tego co pamiętam to przysięga brzmiała coś w rodzaju "i belive, in good faith, that all the information is correct" 
co by było prawdą ponieważ byłem przekonany o tym że Highschool degree znaczyło świadectwo ukończonej klasy trzeciej które potwierdza że ukończyłem 12 lat edukacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karusek napisał:

nie bedziesz ukarany,

ale "Highschool degree" to ma byc odpowiednik wyksztalcenia amerykanskiego, czyli musisz miec mature jesli tak zaznaczyles w formularzu.

czyli jak zostane wybrany i nie mogę udowodnić zdania matury to co się stanie ? jedynie zostanie zdyskwalifikowany od tegorocznej loterii i przyznania wizy i mogę nadal próbować w następnych loteriach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Instrumental napisał:

czyli jak zostane wybrany i nie mogę udowodnić zdania matury to co się stanie ? jedynie zostanie zdyskwalifikowany od tegorocznej loterii i przyznania wizy i mogę nadal próbować?

To w sumie interesujace pytanie nad ktorych dotychczas nikt nie pomyslal - moim zdaniem to bedzie material misrepresentation (bo w sumie mowisz ze masz a nie masz) - jezeli sie nie przyznasz i bedzie probowal dostac wize - i w zwiazku z tym dozywotni ban / inadmissibility.

Wiec sytuacja ze mozna podac ze sie ma przed zdaniem matury jest tylko prosta jezeli faktycznie sie ja zda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Instrumental napisał:

czyli jak zostane wybrany i nie mogę udowodnić zdania matury to co się stanie ? jedynie zostanie zdyskwalifikowany od tegorocznej loterii i przyznania wizy i mogę nadal próbować w następnych loteriach ?

jesli formularz ds-260 wyslesz 30 czerwca 2019 roku, jak bedziesz juz pewien ze zdales mature, to moze Ci się uda zdobyc Green Card

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...