Skocz do zawartości

Jak wygląda życie w Massachusetts ?


xxJJ29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Piszę do Was z pytaniem, a właściwie pytaniami o tym jak wygląda życie w Massachusetss. Mianowicie chciałabym się dowiedzieć więcej o tym Stanie. Najpopularniejsze sklepy, miejsca, co jedzą miejscowi ludzie i jacy tak naprawdę są. Czytałam, że Massachusetss, a szczególnie okolice Bostonu nie są 'zaciekawe' , ponieważ jest tam niebezpiecznie. Bardzo zależy mi na uzyskaniu więcej informacji o tym miejscu. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, xxJJ29 said:

Witam :)

Piszę do Was z pytaniem, a właściwie pytaniami o tym jak wygląda życie w Massachusetss. Mianowicie chciałabym się dowiedzieć więcej o tym Stanie. Najpopularniejsze sklepy, miejsca, co jedzą miejscowi ludzie i jacy tak naprawdę są. Czytałam, że Massachusetss, a szczególnie okolice Bostonu nie są 'zaciekawe' , ponieważ jest tam niebezpiecznie. Bardzo zależy mi na uzyskaniu więcej informacji o tym miejscu. Z góry dziękuję :)

Prawda. Mordują codziennie losową osobe w tych okolicach Bostonu. Nie ważne która okolica. Wszystkie co do jednej ''okolicy'' są nieciekawe. Serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...