Skocz do zawartości

wiza turystyczna strata czasu i kasy


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, rzecze1 napisał:

Ha! If "ifs" and "buts" were candy and nuts we would all have a Merry Christimas! Mam nadzieję, ze tak tak bym się nie zachował, bo byłoby to bardzo załosne. I chociaz moja - jak to ktoś kiedyś mi powiedział - "bezduszna praktycznosc" wskazuje, ze bym się nikomu nie zalił, to teoretycznie jest to oczywiście mozliwe. W Twoim przypadku jest to juz nie tylko teoria, jest to praktyka. Piszesz, ze sobie dasz spokój, ale jednak nie dajesz.

Przestudiuj przykład Zenka, który szalał tu na forum zeszłej zimy przez dobre kilka tygodnii, jeśli nie miesięcy (jak go w końcu moderaratorzy zbanowali to sobie zrobił nicka "Zenek Zbanowany", przyznam, ze choc bardzo desperackie, było to dośc zabawne :) ). On takze przechodził przez piec etapów straty: Denial ("I can't believe this!" jak dokładnie napisał kolega w sąsiednim wątku w którym takze te i same rzeczy ponawypisywałeś co tutaj), Anger - wyzwiska, zale, spamowanie kazdego tematu, Bargaining - "powinni zmienic system lub wprowadzic badania wykrywaczem kłamstwa to wtedy się juz na pewno załapię" :rolleyes:, Depression - tego juz nie widzieliśmy, no i w końcu - Acceptance.... Od miesięcy od Zenka nie słyszeliśmy, Kzielu (który mu powiedział, ze zje swoją wizę jak Zenek turystyczną dostanie, dalej wizę ma), a o Zenku mało juz kto pamięta. Właściwie nikt by nie pamiętał gdyby nie Ty.

I dokładnie tak samo będzie w Twoim przypadku. Ja Tobie, jak i równiez innym, próbuję tylko pomóc pomóc przebrnąc przez te 4 etapy abyś nie stracił tyle czasu co Zenek. Nic się nie zmieni, pomimo Twoich rozczarowań świat się bedzie kręcic tak jak zawsze i efekt końcowy będzie taki sam - wizy nie dostaniesz i w końcu się z tym pogodzisz i zaczniesz ponownie cieszyc zyciem. Od Ciebie tylko zalezy jak długo Ci to zajmie.

Pzdr.

niestety nie odpisze ci już bo zostałem zablokowany nie wiem za co ale śmieszne jest to forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...