Skocz do zawartości

Co zaznaczyc w formularzu kiedy jestem w liceum.


iony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 godzin temu, Amek napisał:

Sprawdzać cię dokładnie będą dopiero w razie wygranej. Zaznacz więc, że masz "high school degree" i tyle

Swietna rada. Zawsze uważałam że najlepiej jest kłamac we wniosku. Niech chłopak wpisze że ma magistra, w końcu kiedyś może będzie zdawał! :)

Konsul zapyta chłopaka jaki miał poziom wykształcenia w momencie wysyłania zgłoszenia.  Chłopak powie że jeszcze był w liceum. Konsul powie no to do widzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna rada. Zawsze uważałam że najlepiej jest kłamac we wniosku. Niech chłopak wpisze że ma magistra, w końcu kiedyś może będzie zdawał!
Konsul zapyta chłopaka jaki miał poziom wykształcenia w momencie wysyłania zgłoszenia.  Chłopak powie że jeszcze był w liceum. Konsul powie no to do widzenia.
To warunek odnośnie wykształcenia trzeba w końcu spełniać w momencie składania wniosku?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 

 

That will mean providing evidence of either:

  1. receipt of a high school diploma (or evidence that you have completed a 12-year course of elementary and secondary education), or
  2. a minimum of two years’ experience within the past five years in a job that requires at least two years of training.

Even though you do not need to have this proof available at the time of applying for the DV lottery, you should make sure that you meet the above employability qualifications before submitting a lottery entry. If you are not qualified to enter the DV lottery and you enter anyways and win, your visa or green card application will be rejected and any filing fees and related expenses (such as attorneys’ fees) will be your responsibility

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...