Skocz do zawartości

Zabranie ze soba misia pluszowego


bloczek2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytajcie o szczegoly, wazne jest to, czy jest mozliwosc wziecia ze soba misia pluszowego wys. 70cm w rece do samolotu, lub spakowanie go w torbe?
Nawet jesli by to przeszlo i dostalaby sie osoba z nim do samolotu, to czy na lotnisku nie byloby problemow np. nie rozpruliby go w poszukiwaniu narkotykow, broni, lub cokolwiek innego by nie zrobili? :D
Oczywiscie jesli istnieje jakikolwiek cien szansy, ze zrobia mu krzywde, to zostaje w domu, ale jest przez moja dziewczyne traktowany jak czlowiek rodziny :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to członek rodziny i linie lotnicze się dowiedzą, będziecie musieli mu kupić bilet. Zaleta takiego rozwiazania = nie będzie musiał podróżować w torbie. W końcu członkowi familii należy się odrobina szacunku.;)

Nikt go nie będzie prul w poszukiwaniu czegokolwiek, są nowoczesne metody. No, ewentualnie wezmą go na secondary. No i oczywiście pamiętajcie o paszporcie dla niego,  paszporcie Polsatu.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 11/19/2017 at 8:05 PM, Michał Paczyński said:

Dziękuję! :D 

Aż mi się przypomniało jak wiozłam kiedyś ze sobą z Kanady pluszową głowę Łosia rozmiarów prawdziwego  łosia :) wyglądało to dość wesoło i było zbite i twarde wiec sie dość podejrzanie na mnie patrzyli, bo stanowiło to mój bagaż podręczny... Ale problemu zero, zeskanowali jak i wszystko, pies obwąchał i tyle. Myśle ze z misiem problemu nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...