Skocz do zawartości

Pilne - gdzie przechować duży bagaż na 4 dni w NY


Marcin Asiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem lece zaraz do NY a okazało sie ze muszę w czasie kiedy będę w NY lecieć na 4 dni di Miami i nie mam pojęcia gdzie mogę zostawić dużą walizke 20 kg ? jakaś przechowywalnia ? lece z lotniska JFK ale moge zawiesc tą walizkę gdzie indziej orientuje się ktoś gdzie mogę zostawić i jakie ceny za dobę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem na taką stronę: www.google.com.
Wpisałem: "JFK luggage storage"
Pierwszy z góry link pokazuje się: https://www.nyctourist.com/travel_jfk.htm
 

There are two places to store your luggage at JFK Airport New York.

  • Terminal 4 at JFK (near the Arrivals area - call 718.751.2947 for information) offers a 24-hour luggage storage service in NY. Depending on the size of your bag, NYC luggage storage rates range between $4- $16 per day
  • Terminal 1 at JFK also features a baggage storage service in NYC. (Call 718.751.2947 for information.) This service is also located near the Arrivals area, and is open from 7am- 11pm. NYC luggage storage rates at Terminal 1 also range between $4- $16 per day

Czyli jak dobrze liczę to zapłacisz za 4 dni od $32 (za dwie walizki) do $128. Skoro masz duże walizki to raczej $128 - wzięcie do Miami i z powrotem chyba będzie Ciebie kosztowało $100 ($25 od walizki w jedną stronę to standardowe fee jakie spotykam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hotelu czy gdzie tam sie zatrzymujesz w NY zostaw bagaz. Oczywiscie po uzgodnieniu z lobby - wiele hoteli ma do tego osobne pomieszczenie. Ja zawsze tak robie. Niektore hotele maja zapisy max np 15 dni. Niektore jakies drobne oplaty, ale zazwyczaj robilem tak, ze dawalem tip dla faceta od bagazu i tip na recepcji. Maksymalnie przetrzymalem bagaz jakies 10-12 dni, nie powiem teraz dokladnie. Jak zostawialem w LV w hotelu bagaz jak lecialem na hawaje to facet sie tylko zapytal "ale wroci pan po bagaz, prawda?" - troche sie zdziwil jak mowilem ze na tydzien, pewnie dlatego.

 

edit. doczytalem, ze jednak nie hotel. SORRY

Pogadaj z hostem z airbnb jak masz zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...