Skocz do zawartości

Obywatelstwo


majucha

Rekomendowane odpowiedzi

1. Date of residence 

Czy wpisuje date od 1szego dnia kiedy do Usa przyjechalam czyli w 2010 mimo ze wyjechalam dwa razy na rok czasu, czy date od ostatniego przyjadu czyli w 2013?

2. How many total day outside of USA.

Wakacje na cruize ship licze jako 7 dni ‘outside of USA’ czy tylko 2 dni kedys statek doplynal do Bahamas? Czy powinnam liczyc cale 7 dni jako poza USA?

3. Have you ever not filed a Federal, state or local tax return? Yes or no

2 lata z rzedu nie wypelnilam taxow poniewaz mama mnie dodala na swoich mimo, ze pracowalam. 

4. Have you ever been placed in removal, exclusion, rescission, or deportation proceedings?

W 2013 jak przylecialam do USA po roku i dwoch dnich. Zostalam zatrzymana na lotnisku na jakies 2 godz gdzie w miedzyczasie podejmowali decyzje czy moge zatrzymac moja zielona karte. 

Thanks for your time!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, majucha napisał:

1. Date of residence 

Czy wpisuje date od 1szego dnia kiedy do Usa przyjechalam czyli w 2010 mimo ze wyjechalam dwa razy na rok czasu, czy date od ostatniego przyjadu czyli w 2013?

2. How many total day outside of USA.

Wakacje na cruize ship licze jako 7 dni ‘outside of USA’ czy tylko 2 dni kedys statek doplynal do Bahamas? Czy powinnam liczyc cale 7 dni jako poza USA?

3. Have you ever not filed a Federal, state or local tax return? Yes or no

2 lata z rzedu nie wypelnilam taxow poniewaz mama mnie dodala na swoich mimo, ze pracowalam. 

4. Have you ever been placed in removal, exclusion, rescission, or deportation proceedings?

W 2013 jak przylecialam do USA po roku i dwoch dnich. Zostalam zatrzymana na lotnisku na jakies 2 godz gdzie w miedzyczasie podejmowali decyzje czy moge zatrzymac moja zielona karte. 

Thanks for your time!

1. Tak

2. 7 dni

3. Nie masz innego wyjscia jak odpowiedziec Yes i wyjasnic ze bylas dependent (pytanie czy spelnialas warunki ale to nie IRS wiec malo istotna kwestia).

4. No

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...