Skocz do zawartości

Lot helikopterem nad Wielkim Kanionem


Lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pod koniec lipca będę w okolicach Wielkiego Kanionu Kolorado i chciałbym wykupić lot helikopterem nad Wielkim Kanionem. Czy mógłby ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się organizacją takich atrakcji? Trzeba dużo wcześniej coś takiego rezerwować czy bez problemu można w okolicach Wielkiego Kanionu znaleźć firmę, która bez rezerwacji zaoferuje lot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest lot NAD canyonem tylko WEWNĄTRZ. Jest tam tych firm wiele. Najpierw musisz wiedzieć w którym miejscu bedziesz, Canyon dość długi jest. Ja nie latalem, moi znajomi po prostu podeszli do budki, kupili bilety jak do cyrku, wsiedli za godzinę i polecieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, andyopole napisał:

To nie jest lot NAD canyonem tylko WEWNĄTRZ. Jest tam tych firm wiele. Najpierw musisz wiedzieć w którym miejscu bedziesz, Canyon dość długi jest. Ja nie latalem, moi znajomi po prostu podeszli do budki, kupili bilety jak do cyrku, wsiedli za godzinę i polecieli.

No wlasnie nad. Znajomy ostatnio polecial i pisal ze nie zeszli ponizej krawedzi i FAA na to nie pozwala (nie wiem na ile to jest prawdziwe ale gosc generalnie czai baze jezeli chodzi o lotnictwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, kzielu said:

No wlasnie nad. Znajomy ostatnio polecial i pisal ze nie zeszli ponizej krawedzi i FAA na to nie pozwala (nie wiem na ile to jest prawdziwe ale gosc generalnie czai baze jezeli chodzi o lotnictwo).

...As a general rule, flights do not operate below the rim....  Ale przyznaje sie bez bicia, ze nie chcialo mi sie czytac calosci ;-)

https://www.gpo.gov/fdsys/pkg/FR-2000-04-04/pdf/00-7949.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...