Skocz do zawartości

Wyjazd 30+


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Roelka napisał:

Chyba ci trochę ten krytyczny post nie wyszedł. ;) Dziewczyna dostała dobre odpowiedzi co do możliwości-  czy to loterii  czy wiz pracowniczych. Jak widzę że ktoś pisze że "nie ma rzeczy niemożliwych " to zastanawiam się ile ma lat że takie naiwne głupoty pisze. Rzeczywistość jest taka, że wyjazd do US jest trudny jeśli nie spełnia się pewnych warunków i akurat tutaj nikt nikogo nie będzie czarowac.  

Dzieki za subiektywna opinie dla postu krytykujacego Twoje wpisy :) 

Jak sie nie ma innych argumentow, to uzywa sie wieku. Nie martw sie, sadze ze jestesmy rowiesnikami, wiec obawy rozwiane.

Rzeczywistosc jest taka, ze kazdego nalezy zjechac na dzien dobry aby przypadkiem nie podjal sie realizacji swoich marzen. 

Co do postow nie twierdze, ze przydatnych nie bylo. Odnosze sie do postow poczatkowych, a w szczegonosci Twojego (nie tylko tutaj, w wielu tematach). Ale wiem ze czasami ciezko stanac z boku i spojrzec trzezwym okiem na swoje wypociny. 

Pomijam juz fakt tego, ze polowa ludzi nie ma bladego pojecia o czym pisze, byle pisac i nabijac posty bezsensownymi odpowiedziami :)

pobrane.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
13 minut temu, shmehr napisał:

Dzieki za subiektywna opinie dla postu krytykujacego Twoje wpisy :) 

Jak sie nie ma innych argumentow, to uzywa sie wieku. Nie martw sie, sadze ze jestesmy rowiesnikami, wiec obawy rozwiane.

Rzeczywistosc jest taka, ze kazdego nalezy zjechac na dzien dobry aby przypadkiem nie podjal sie realizacji swoich marzen. 

Co do postow nie twierdze, ze przydatnych nie bylo. Odnosze sie do postow poczatkowych, a w szczegonosci Twojego (nie tylko tutaj, w wielu tematach). Ale wiem ze czasami ciezko stanac z boku i spojrzec trzezwym okiem na swoje wypociny. 

Pomijam juz fakt tego, ze polowa ludzi nie ma bladego pojecia o czym pisze, byle pisac i nabijac posty bezsensownymi odpowiedziami :)

pobrane.png

Panie / Pani ekspert - no więc jakie to są sposoby ? Bo póki co to bełkot w stylu "tylu ludzi tam jest więc na pewno można" tylko szczegółów brak. Na temat prosimy... Bo póki co to podchodzisz dokładnie pod tą połowę ludzi o której piszesz w cytowanym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałam dziewczynie link gdzie może poczytać o wizach pracowniczych i napisałam żeby uważała na naciagaczy. Pytania o zawód i wykształcenie nie są niczym dziwnym jeśli pyta się o ten rodzaj wiz. 

No rzeczywiście, strasznie ja zjechałam.  Wiedzą pewnie mam większą od ciebie, jakoś nie zauważyłam żadnych porządnych rad poza "nie ma rzeczy niemożliwych ".

Jeśli chcesz doradzić OP to zrób to. ;)

Uwielbiam jak komuś nie podobają się moje posty i od razu pisze że w ten sposób chce zniechęcić- ba! Zabronic! - ludziom wyjazdu do US. Tak, moim hobby jest stanie na lotniskach i jak tylko widzę Polaków to gonie ich z miotłą powrotem do Polski. 

Dla twojej wiadomości, mnie od jakiegoś czasu nawet w US nie ma. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...