Skocz do zawartości

Zlota Statuetka za wypowiedz dnia!


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jest prosba, a my Wasi sludzy natychmiast odpowiadamy potrzebom spoleczenstwa.

Prosze cytowac ale najlepiej bez nickow. Nie chodzi o osmieszenie maluczkich tylko o podkreslenie znaczniejszych maksym…  :)

 

Bardzo prosze,oto pierwsza nominacja:

 

"...to łatwiej zostać wylosowany jeden z 50 niż powiedzmy w przypadku gdy losują 50 z 2500.Ale to jest moja teoria …"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, andyopole napisał:

Jest prosba, a my Wasi sludzy natychmiast odpowiadamy potrzebom spoleczenstwa.

Prosze cytowac ale najlepiej bez nickow. Nie chodzi o osmieszenie maluczkich tylko o podkreslenie znaczniejszych maksym…  :)

 

Bardzo prosze,oto pierwsza nominacja:

 

"...to łatwiej zostać wylosowany jeden z 50 niż powiedzmy w przypadku gdy losują 50 z 2500.Ale to jest moja teoria …"

O! I takich liderów nam w dzisiejszym świecie potrzeba! Jak byś startował w następny wtorek w midterms, a ja mógłbym głosowac, to mój głos byś miał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rzecze1 napisał:

O! I takich liderów nam w dzisiejszym świecie potrzeba! Jak byś startował w następny wtorek w midterms, a ja mógłbym głosowac, to mój głos byś miał!

W dzisiejszych czasach najwazniejsze sa liczby dlatego ten, ktoremu wychodzi ze wiecej jest 50/1 niz 2500/50 nalezy oddac glos w najblizszych wyborach!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...