Skocz do zawartości

Zakaz wjazdu do USA - sprawy dot. Waiver


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MarianCz123! napisał:

 

Na jakiej podstawie chcesz znieść zakaz nie mając rozmowy z Konsulem najpierw 

Najpierw idziesz po wizę i wtedy się dowiadujesz co jest grane 

Nie zaszkodzisz sobie tym bardziej. Co innego jak zaczniesz kłamać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w paszporcie przekreśloną wizę amerykańską i adnotację: C.W.O.P.

Myślałem, że to oznacza, że mam zakaz. Poza tym prawnik, któremu mówiłem co i jak, powiedział, że muszę zlożyć najpiew wniosek o uchylenie zakazu.

Czyli wychodzi na to, że najlepiej po prostu iść po wizę turystyczną i podczas rozmowy z konsulem dowiedzieć się co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarianCz123! napisał:

Mam w paszporcie przekreśloną wizę amerykańską i adnotację: C.W.O.P.

Myślałem, że to oznacza, że mam zakaz. Poza tym prawnik, któremu mówiłem co i jak, powiedział, że muszę zlożyć najpiew wniosek o uchylenie zakazu.

Czyli wychodzi na to, że najlepiej po prostu iść po wizę turystyczną i podczas rozmowy z konsulem dowiedzieć się co i jak?

Oczywiście że tak 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarianCz123! napisał:

Mam w paszporcie przekreśloną wizę amerykańską i adnotację: C.W.O.P.

Myślałem, że to oznacza, że mam zakaz. Poza tym prawnik, któremu mówiłem co i jak, powiedział, że muszę zlożyć najpiew wniosek o uchylenie zakazu.

Czyli wychodzi na to, że najlepiej po prostu iść po wizę turystyczną i podczas rozmowy z konsulem dowiedzieć się co i jak?

Wpisz sobie cwop w Google i zobaczysz co Ci wyjdzie.  Masz wizę nie ważna a reszty się dowiesz w Ambasadzie USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...