Skocz do zawartości

Jak obejrzeć polskie filmy w stanach?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

ludzie sobie masowo nie zdają sprawy ze podanie FB swojego numeru telefonu kompletnie odziera ich w ten sposób z prywatności czy anonimowości przed osobami do których dzwonią czy którym podały swój numer. Przykład z mojego doświadczenia gdy jeszcze byłam młodą singielką szukającą szczęścia na portalach randkowych - oczywiście wszyscy tam byli pod pseudonimem żeby obcy ludzie nie znali ich danych. Do momentu aż taki chłopak z którym chciałam się umówić podał mi swój numer i wpisałam go do mojego telefonu - FB natychmiast sugerował mi go do znajomych, dzięki czemu miałam od ręki nazwisko delikwenta i masę innych prywatnych danych o nim, w zależności od tego jak dużo podał na FB. I do tego on o tej inwigilacji nigdy nic się nie dowiedział bo ja nigdy numeru FB nie podałam :)

 

Z czasów gdy bawiłam się w portale randkowe - odkryłam że jakieś 90%osób na portalach randkowych używa tych samych zdjęć co na FB, Linkedin, insta itp. Google reverse image search: i masz delikwenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...