Skocz do zawartości

Jak obejrzeć polskie filmy w stanach?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na terenie USA? Czy na terenie UE? Działa ostatnio na terenie UE jak "udowodnisz", że masz polski adres - np przez kartę kredytową rozliczaną w Polsce. Mi opłacenie abonamentu w USA nie dało dostępu do treści - aczkolwiek pracownik BOK zaoferował mi refund - więc zachowali się OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenie EU obowiązuje chyba od półtora roku nowa dyrektywa, że obywatele mają mieć dostęp do treści elektronicznych na terenie całej UE tak jakby byli w swoim macierzystym kraju i nie można blokować treści "transgranicznie". Jak wylogujesz się w player.pl i jako "gość" spróbujesz z zagranicy obejrzeć jakąś treść to nadal mogą ci blokować niektóre pozycje na które mają licencję tylko w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2019 o 20:32, MeganMarkle napisał:

W Polsce właśnie wchodzi do kin kolejny film Vegi „Kobiety Mafii 2”. Pół roku temu leciał „Kler”. Oba te filmy bardzo bym chciała zobaczyć ale nie mogę nigdzie w internecie znaleźć na to legalnego sposobu. Kleru po prostu nie ma :/

ktos wie jak mogę w Kalifornii te filmy zobaczyć? Domyślam się ze w Chicago są jakieś polskie kina ale to mnie nie urządza :( 

Nie wiem czy w US bedzie działac, ale zapodam:

https://ww3.gomovies.sc/movie/clergy-2018/watching/?ep=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mcpear napisał:

Pod warunkiem, że masz wykupiony VPN co maskuje Twoje adresy symulując, że jesteś w Polsce lub używasz innego rozwiązania VPN o odpowiedniej przepustowości. player.pl nie działa poza terytorium Polski

Dziala po zainstalowaniu wtyczki Hola, ktora notabene jest za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, margherita_s said:

Dziala po zainstalowaniu wtyczki Hola, ktora notabene jest za darmo.

Która notabene jest rozwiązaniem VPN. Uważaj jednak jak używasz innych stron z ta wtyczka. Ruch przechodzi zawsze wtedy przez ich serwery. Jak każde darmowe rozwiązanie musza z czegoś żyć. Zapewne żyją z Twoich danych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mcpear napisał:

Która notabene jest rozwiązaniem VPN. Uważaj jednak jak używasz innych stron z ta wtyczka. Ruch przechodzi zawsze wtedy przez ich serwery. Jak każde darmowe rozwiązanie musza z czegoś żyć. Zapewne żyją z Twoich danych. 

Zapewne tak, ale zupelnie mnie to nie rusza. Kazdy nasz ruch w sieci jest obserwowany i zapisywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac niedawno w Polsce rozmawialem przez telefon (PLUS) z kolega, ktory handluje nieruchomosciami. Po powrocie do USA, FB od razu zaproponowal mi, zebym go dolaczyl do grona znajomych. Skad oni wiedza ze sie kontaktowalismy. nawet nie wiedzialem ze on ma konto na FB, zreszta takie raczej niezywe. Nie laczylismy sie w zaden inny sposob, typu email, messenger czy Whatsup.  Moje amerykanskie konto na FB nie zna numeru mojej polskiej komorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, andyopole said:

Bedac niedawno w Polsce rozmawialem przez telefon (PLUS) z kolega, ktory handluje nieruchomosciami. Po powrocie do USA, FB od razu zaproponowal mi, zebym go dolaczyl do grona znajomych. Skad oni wiedza ze sie kontaktowalismy. nawet nie wiedzialem ze on ma konto na FB, zreszta takie raczej niezywe. Nie laczylismy sie w zaden inny sposob, typu email, messenger czy Whatsup.  Moje amerykanskie konto na FB nie zna numeru mojej polskiej komorki.

Ale jego konto na FB zna jego numer telefonu bo widocznie mu go podał (co uważam za największy błąd jaki można zrobić). Tak wiec FB, który na twoim telefonie regularnie przegląda twoje kontakty i listę połączeń, znalazł jego numer w liście połączeń , zmaczował go z tym kolega na FB i voila...

ludzie sobie masowo nie zdają sprawy ze podanie FB swojego numeru telefonu kompletnie odziera ich w ten sposób z prywatności czy anonimowości przed osobami do których dzwonią czy którym podały swój numer. Przykład z mojego doświadczenia gdy jeszcze byłam młodą singielką szukającą szczęścia na portalach randkowych - oczywiście wszyscy tam byli pod pseudonimem żeby obcy ludzie nie znali ich danych. Do momentu aż taki chłopak z którym chciałam się umówić podał mi swój numer i wpisałam go do mojego telefonu - FB natychmiast sugerował mi go do znajomych, dzięki czemu miałam od ręki nazwisko delikwenta i masę innych prywatnych danych o nim, w zależności od tego jak dużo podał na FB. I do tego on o tej inwigilacji nigdy nic się nie dowiedział bo ja nigdy numeru FB nie podałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...