Skocz do zawartości

Jak obejrzeć polskie filmy w stanach?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce właśnie wchodzi do kin kolejny film Vegi „Kobiety Mafii 2”. Pół roku temu leciał „Kler”. Oba te filmy bardzo bym chciała zobaczyć ale nie mogę nigdzie w internecie znaleźć na to legalnego sposobu. Kleru po prostu nie ma :/

ktos wie jak mogę w Kalifornii te filmy zobaczyć? Domyślam się ze w Chicago są jakieś polskie kina ale to mnie nie urządza :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
48 minutes ago, ilya_ said:

wlasnie dzis kupilem klera na dvd na brooklynie w polskim sklepie [filmy,jakies gry], link ponizej..na pewno znajdziesz cos dla siebie ! 

http://www.musicplanet.cc/catalog/index.php?language=pl

jaki sposob ? chwile czekam i te filmy po prostu kupuje / zamawiam na dvd...sciagac z netu nie lubie

 

Ciekawa strona, dzięki! Niestety w tym momencie Kleru tam nie widzę:/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MeganMarkle napisał:

Ciekawa strona, dzięki! Niestety w tym momencie Kleru tam nie widzę:/ 

on ma niepouzupelniane - tez widze....najlepiej to zadzwonic....klera kupilem za 12 usd, z angielskimi napisami jakby sie chcialo komus pokazac itp

zawsze jak cos biere to sie pyta: 'czy moze cos zalatwic,...czy moze cos potrzeba....'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MeganMarkle napisał:

W Polsce właśnie wchodzi do kin kolejny film Vegi „Kobiety Mafii 2”. Pół roku temu leciał „Kler”. Oba te filmy bardzo bym chciała zobaczyć ale nie mogę nigdzie w internecie znaleźć na to legalnego sposobu. Kleru po prostu nie ma :/

ktos wie jak mogę w Kalifornii te filmy zobaczyć? Domyślam się ze w Chicago są jakieś polskie kina ale to mnie nie urządza :( 

Ja obejrzalam "Kler" na zalukaj.pl. Na virpe.com też jest sporo polskich filmów i seriali. Odpal to na laptopie, zrzuć obraz na telewizor i bedzie super :) 
A jesli masz Firestick, to ściągnij sobie aplikacje Cinema. Tam też był "Kler", "Zimną Wojnę" też tam niedawno obejrzałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ROB7 napisał:

Ostatnio w jakms sklepie internetowym tu w stanach kupilem Polski film "Jack Strong" swoja droga kazdemu polecam, bardzo dobry film.

Ten film od dawna jest dostępny na YT za darmo. W tym tygodniu trafiłem też na YT na film Botoks. Bylo już ponad 10 dni po jego wyrzuceniu i dziwne, żaden właściciel praw autorskich nie spowodował jego usunięcia. Po obejrzeniu już wiem dlaczego, dawno takiego gniota nie oglądałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...